Comentarii (8)
nealiniatul  •  18 Decembrie 2020, 09:02
Postat de kordell pe 18 Decembrie 2020, 00:10

Unde ma ca sa-l caut si eu ca de 30 de ani vad numai Affirmative Action si Wellfare .

Si eu caut rasismul ala de vreo 26 de ani. Nu stiu unde l-a gasit personajul asta, muscainlapte .Cind o tara voteaza un presedinte de culoare de doua ori, nu poti spune ca toata lumea e rasista. Toata stima pentru oamenii ca Ciutacu care pot spune ce gindesc. Daca locuia in SUA, probabil ca nu si-ar mai fi gasit un loc de munca. Din pacate chiar asa de rau s-a ajuns..

mir21  •  18 Decembrie 2020, 07:15

Corect, priviti ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

kordell  •  18 Decembrie 2020, 00:12
Postat de bazinga pe 17 Decembrie 2020, 21:43

Ciutacu asta chiar se pricepe la orice ? Am inteles ca se pricepe mai ales la Romania, dar si la fotbal sa se priceapa ? I-a dat voie Ghita sa se priceapa la orice ?

Ce fotbal prietene ca se discuta despre rasism si politica ?

kordell  •  18 Decembrie 2020, 00:10
Postat de muscanlapte pe 17 Decembrie 2020, 23:07

Domnule Ciutacu...Kaepernik a protestat pentru toti negrii din SUA si nu pentru ca ar fi fost persecutat el insusi. Locuiesc in SUA de peste 20 de ani si va asigur ca rasismul exista aici.

Unde ma ca sa-l caut si eu ca de 30 de ani vad numai Affirmative Action si Wellfare .

muscanlapte  •  17 Decembrie 2020, 23:07

Domnule Ciutacu...Kaepernik a protestat pentru toti negrii din SUA si nu pentru ca ar fi fost persecutat el insusi. Locuiesc in SUA de peste 20 de ani si va asigur ca rasismul exista aici.

Ion Ion  •  17 Decembrie 2020, 22:24

Hahahaha, hazlii tare astia de culoare ! Pai daca esti negru, esti negru ! Nu imi explici tu mie cu ce tentă te.am facut negru... aia e in mintea mea ! Te indic sau te jignesc, eu stabilesc..

cristy82  •  17 Decembrie 2020, 22:08
Postat de bazinga pe 17 Decembrie 2020, 21:43

Ciutacu asta chiar se pricepe la orice ? Am inteles ca se pricepe mai ales la Romania, dar si la fotbal sa se priceapa ? I-a dat voie Ghita sa se priceapa la orice ?

stiu ca esti baiat destept, nu vorbim de ciutacu cat despre eveniment

bazinga  •  17 Decembrie 2020, 21:43

Ciutacu asta chiar se pricepe la orice ? Am inteles ca se pricepe mai ales la Romania, dar si la fotbal sa se priceapa ? I-a dat voie Ghita sa se priceapa la orice ?