Alte știri din fotbal
De ce a refuzat Edi Iordănescu 35.000 de euro pe lună de la CFR Cluj: „Ce fac, vin doar să vă iau banii?!”
0
S-a făcut! Gigi Becali a aflat de la GSP primul transfer al verii la FCSB: „E posibil”
3
Cutremur: s-ar putea rejuca toate barajele! Au decis să meargă la TAS, după dezvăluirile GSP
3
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Știri din fotbal internațional
„E mai bun decât Mourinho” » Iker Casillas, comparație controversată între „The Special One” și un antrenor din La Liga
0
De la nunta unui amic, convocat la Mondialul 2026!
0
FIFA a ales arbitrul care va oficia meciul de deschidere al Cupei Mondiale de fotbal
1
Top 10 cei mai buni marcatori din istoria Campionatelor Mondiale
1
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Clasamentul primei divizii din Iugoslavia in sezonul ala care a dus-o pe Vardar in Cupa UEFA: 1. Sarajevo 34 19 10 5 51 30 48 2. Hajduk Split 34 16 12 6 65 42 44 3. Partizan Belgrad 34 14 11 9 46 34 39 4. Steaua Rosie Belgrad 34 16 6 12 63 38 38 5. Vardar Skopje 34 16 5 13 67 58 37 ...
daca exista acolo un dialect slav usor diferit de bulgara n-ar trebui sa se numeasca in nici un caz macedoneana!!!Slavii s-au asezat acolo la vre o 600 de ani dupa moartea lui Alexandru!!!
Asa zic si altii despre faptul ca moldoveneasca nu egala cu romana??Inca odata daca exista lima macedoneana , inseamna ca exista si moldoveneasca!!!
Sunt pesimisti pentru ca stiu ca nu vor juca cu stelemeaua ci cu alta echipa mai buna.
mai exact, vardar era o echipa cam de locurile 8-9,care s-a intamplat sa prinda loc de cupa europeana anul ala. ce-i cu dinamovistii astia de vor intotdeauna sa umfle realitatea si mereu cand ii elimina pescari incearca sa-i faca sa para cat mai putin pescari? :)))) .sau asta ti-a zis-o vreun dinamovist infocat la fel de inteligent si tu ai pus botu?
sa iteleg ca macedonenii astia n-au auzit de aventurile lui Gigi si faptul ca Steaua e ca si eliminata. Eu am crezut ca orice echipa abia astepta la tragere sa pice cu Steaua, stiind ca sunt mari sanse ca meciul sa nu se joace.
Justice for Steaua Bucuresti
pentru toti dobitocii care comenteaza ca vardar a scos pe Dinamo - in acel moment era campioana Iugoslaviei. adica o super echipa care a luat campionatul in fata lui partizan, steaua rosie, dinamo zagreb, hajduk split.
:))) n-as prea crede...oricum ne ramane campionatu sa stergem pe jos cu voi
si acum cu voi sunt ca si calificati! Bye-bye!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.