Alte știri din fotbal
Ciprian Deac a primit oferta de la CFR Cluj: „Știu exact ce ne lipsește, pot să ajut”
0
Biserica de 10 de milioane de euro a lui Gigi Becali a fost sfințită! Cum și-a făcut apariția soția lui + cele mai tari imagini
7
Unde va juca U Cluj meciurile de pe teren propriu din Europa
1
Ultimele detalii despre transferul lui Matei Ilie! Urmează vizita medicală
7
Știri din fotbal internațional
Germania - Curacao, cel mai dezechilibrat meci din grupele Campionatului Mondial
0
Ionuț Chirilă se pune de-a curmezișul în dezbaterea care a contrariat planeta la Mondial: „Poate voi fi contestat, dar merită felicitați”
0
După Brazilia - Maroc, Real Madrid a egalat-o pe Bayern într-un clasament istoric
0
„Parfum” de Snoop Dogg la Los Angeles » Cum a cucerit marijuana străzile și prețul surprinzător al unui joint
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Cele mai înfiorătoare castele din Transilvania. Locuri desprinse parcă din ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Sincer cred ca greșești nu sunt ironic și nu vreau polemica dar Dinamo a câștigat cam tot cu fcsb iar locul doi la adjudecat cu ajutorul celorlalte echipe... cate puncte a câștigat fcsb cu Dinamo? Și unde era dacă le lua pe toate?
Hahahahha... ii astept cu bratele deschise pe coregrafii deghizati :))
Toata Romania sustine STEAUA(FCSB)!!! MAGICA STEAUA!! EUROPA STEAUA!!!
Nea Liviu, te cauta nea Gigi sa-ti dea solda...grabeste-te, ca se poate sa-si schimbe gandurile... stii cum este el, bun la suflet cu slugile dar degraba schimbator...
Si daca vorbim despre informatii obiective, cum adica "Ros albastrii o umilesc pe Dinamo si in tribune". Unde au mai umilit-o "ros albastrii" (apropo, culorile oficiale ale fcsb erau galben-alb sau ceva de genul), ca sa o umileasca SI in tribune? Din cate imi amintesc, in ultimele meciuri directe Dinamo a cam dat de pamant cu FCSB.
"Razboiul" ar trebui sa fie purtat cu Sporting, nu cu dinamo. Azi toti suntem romani si trebuie sa ne sustinem reprezentanta in Europa! Hai Romania!
Au donat 20 mii euro pentru Ekeng si au cheltuit 25 mii pentru coregrafia cu noi, cam strambi dinamovistii astia, nu? :)
Grande, maică, e mai bine să te ții (cât mai) departe de stadion. Cu dinamoviștii ăia vicleni, niciodată nu știi la ce să te aștepți ! Preventiv.
Cu bilbao au fost 19.000... scaunele colorate de pe national arena lasau impresia ca au fost mai multi, dar nu e cazul..
Cine sa vina la stadion pt Dinamo, daca oamenii au donat 20.000 euro pentru familia lui Ekeng si smecherii din PCH n-au dat niciodata banii familiei????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.