Alte știri din fotbal
Surpriză! Fostul președinte din fotbalul românesc este delegat acum de LPF la meciurile din Superligă
0
Vasile Miriuță râde de FCSB: „Și cu asta am spus tot!”
0
FC Voluntari - UTA Arad » Greu de privit! Fără șut pe poartă în primele 45 de minute
3
CFR Cluj are doi jucători accidentați înaintea partidei cu Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Ce a spus Cristi Chivu după amicalul de lux cu Manchester City: „Primă repriză excelentă, chiar dacă nu suntem în formă maximă”
0
Radu Drăgușin, titular în Real Madrid - Fiorentina: gol în minutul 12
1
Italienii, cu ochii pe Chivu și în amicale!
0
Alexandru Tudorie s-a despărțit sec de echipă: „Mulțumesc”
0
Lifestyle
Tabloidele scriu despre o nouă idilă: „Irina Shayk se iubește cu starul mai mic cu 11 ani”
4
Distincție specială pentru Nadia Comăneci la Montreal: „Aceasta este a zecea mea medalie olimpică”
1
Echipa lui Andrei Rațiu se mută: și-a găsit o „casă” la 250 km de stadionul său
0
Distracție la plajă! Cum a apărut Georgina Rodriguez înainte de nunta cu Cristiano Ronaldo
3
Românii vor ieși la pensie la 67 de ani, cele mai afectate vor fi femeile: ...
Libertatea
Decizia care a schimbat destinul României. De ce a refuzat țara noastră să ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Toată lumea se oprește la această tarabă cu roșii din Piața Obor. Cât costă ...
Libertatea
Mariusica , cand a spus Contra ca daca se califica STEAUA ridicam fustita se referea si la tine ? Dinamovistii daca vor sa faca o coregrafie iesita din comun , sa apara pe CNN ,sa vina cu fustite la stadion . Ca de ridicat le ridica ei , ii ajuta STEAUA
Iar a aparut loserul asta frustrat . Ba niculae , rinamo al tauu de pe locul 218 UEFA este obisnuita cu meciuri mari . Respect Bilbao.
Maine seara o sa urmariti un alt meci al Stelei in CL, asa cum faceti de mai bine de 10 ani. Si tot asa, cum Steaua v-a obisnuit, veti fi suporterii echipei adverse. De atatia ani Steaua v-a obligat sa sustineti atatea echipe din Europa incat ati uitat de a voastra....care in mintea lui Stiucan e un ..Gigant al Romaniei...jenant....asa cum sunteti si voi echipa coregrafilor fara de fotbal.
de o saptamana spun asta:skanderbeu korce-sporting lisabona,de acum un an si ceva este similar cu meciul de maine,dpdv al scorului. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI.
mariusica spalatorul de ghete al lui Cristiano Ronaldo =)) mandria lui cea mai mare e ca a facut la toaleta unde a facut si Ronaldo, granda giucatore
mai informeaza-te, preferabil de pe site-ul UEFA
Marius hai sa-ti amintim niste meciuri mari jucate de Steaua : STEAUA-CHELSEA =1-0 STEAUA-AJAX =2-0 STEAUA-VALENCIA=2-0 STEAUA-VILLAREAL=1-1
Nu mă deranjează că e anti-stelist. Mi-e silă de mecla lui și mai ales de glumele lui de prost gust. E scârbos omul.. sincer. Și mai e și prost..
*** asta mic dinamovist a cantat prohodul si data trecuta si ne - a mers bine.Nu mor caii cand vor cainii!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
in min 10 ... 1-0 pt sporting ....incepe boceala =)))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.