Alte știri din fotbal
Dumbrăvița și Olimpia Satu Mare, în epilogul primei runde din Liga 2 » Toate rezultatele și clasamentul
31
Dinamo s-a hotărât în cazul lui Dennis Politic, oferit gratis de Gigi Becali
5
Juraj Badelj nu pleacă singur la Aris Limassol! Un alt campion al României i-ar putea fi coleg
0
Universitatea Craiova a aflat cât costă Nikita Stoinov! Dinamo a anunțat clauza de reziliere
7
Știri din fotbal internațional
Barcelona, ultima încercare pentru transferul lui Julian Alvarez: Deco este deja la Madrid
0
Cum s-a terminat meciul care o interesează pe Universitatea Craiova, dacă ajunge în Conference League
0
Darius Olaru a primit cea mai mică notă dintre toți titularii belgienilor, în thrillerul Saint-Gilloise - Bodo/Glimt 3-3
12
6 goluri în Royale Union SG - Bodo/Glimt » Darius Olaru, decisiv!
12
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
Noi reguli pentru prosumatori. Care sunt cele mai importante schimbări pe ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
Din păcate ai dreptate!! Chiar o sa ajungem sa il regretam pe Sandu deși acum 3 ani il înjuram toți microbistii. La astia nici amatori nu le poti spune,pur și simplu niște incompetenti,dar cum se trag din mediul politic cum altfel puteau sa fie.
nea caisa e un nivel mai sus :))
eu sunt batut in cap? daca nu mai era nicio cale de atac,pur si simplu schimbam numele in Steaua Romania sau Steaua Bucharest. iti spun din surse sigure ca asta era planul. dpdv legal nu putea sa ii faca nimeni nimica. pai in strainatate joaca o echipa care se numeste fc Steaua si Fc Romania. si nu am vazut sa fie ilegal treaba asta.
aici sunt de acord cu tine ....echipele de stat trebuiau scoase la vanzare in 90 la licitatie ...acum este o harababura peste tot ...unu detine stadionul , altul echipa , altul palamaresul .....ca la noi la nimeni
nu-i asa ca tu esti suporter steaua si dinamo? esti de rasul curcilor dar faci pe desteptul. in seara asta am auzit ca servesti ceva deosebit la cina: izmenele lui talpan umplute cu ciocolata ca saracu can a vazut o camila o facut pe el.
Nu ii mai spune nea broasca ca se enervează și imediat te face prostalau. Spune-i nea caisă ca suna mai bine.
O boală cronică se tratează în două feluri: bagi medicamente, o localizezi și o elimini pe cale chirurgicală sau bagi medicamente și te localizează ea, la 2 metri sub pământ cu un epitaf la un metru deasupra. De preferat prima variantă. :)) Am ajuns să-l regret pe Mircea Sandu, ăla știa cu bășica, nu ca ăștia, amatorii.
e mai grav ca sunt prosti ca tine sa le si creada!:))Zoolali!:))
nea broasca, nu te intrece la cate aberatii scrii tu
da, tara hotilor, unde Fenechiu scapa cu 7 mil oiro dupa nici doi ani de inchisoare***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.