Alte știri din fotbal
„Nu blocați banii în imobiliare!” » Sfaturile unui analist financiar pentru fotbaliștii care nu știu ce să facă cu banii
0
Sorin Cârțu e ca Franz Beckenbauer: „Și dacă voiam să regizăm...” » Mesaj pentru Aurel Țicleanu
0
„Să nu uităm un lucru” » Ovidiu Ioanițoaia, prima reacție despre titlul Craiovei: „Riscăm să fim penibili”
0
Ilie Drăgan l-a recuzat pe arbitrul propus de TAS să judece procesul cu Răzvan Burleanu
1
Știri din fotbal internațional
PSG pusă într-o postură penibilă, la decernarea titlului: „Fără precedent!”
0
Prima victorie a lui Inter Miami pe noul stadion » Lionel Messi a oferit o prestație senzațională
0
Here we go! Jose Mourinho a acceptat propunerea lui Real Madrid și revine pe „Bernabeu”
1
A plecat de la Real Madrid din cauza conflictului cu Mourinho, iar acum e convins: „Va veni cu cea mai seducătoare față a sa”
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
1
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
14
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Firicele montezi "acoperisuri" la umbrele ?! :))) Asta-i lista ta de preturi !? ;))) Oare cum arata o factura iscalita de Tibi Roof Co. ?! :)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Singurii incalecati au fost, sunt si vor fi mereu and forever, *** lu' ne-a Catalyn ... De umilintele amicalelor din divizia B si de partidele din CE ale fecesebistilor !! ;))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ia de-aici GT ... There's NO invitation what so ever for the Cazemata to ever join the mamaLiga ... This impossible thing will only happen in the dreams of ne-a Catalyn ... Ne-a Catalyn will lose all of his hair before the Cazemata will ever be invited to have some mamaLiga !! :))))
Nimanui nu-i pasa mai mult de fcsb, decat lu' ne-a Catalyn !! Ne-a Catalyn transpira tot cand joaca fcsb, mai ales in CE ... Fiecare tur trecut de fcsb in CE, reprezinta o mie de fire de par in minus, de pe chelia lu' ne-a Catalyn !! ;))) Deci ai dreptate, tie nu-ti pasa de FC Afumati ori de CSA Cazemati, pe cat iti pasa si suferi la partidele fcsb !! :))) PS. GOOOOOLLLLL UTAAAA !!!
Vă încalecă Slobozia și îți arde de Firicel!? Dar stai … ție îți pasă de UTA cat îmi pasă mie de FC Afumați, tu fiind fcsbist și atât! :-)))))))))) Google Translate, ca să și înțelegi: “ Slobozia rides you and your Fire burns!? But wait... you care about UTA as much as I care about FC Afumați, you being a fcsbist and that's it! :-))))))))))”
Eu am auzit ca Tibi monteaza acoperisuri pe umbrelele de pe plaja !? :))) Doamne Fereste-i pe nefericitii aia care si-au lasat acoperisul caminului lor in mainile *** Firicel !! :(((
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ne-a Catalyne, baga pe GT "Bichir a garantat ca ;)) cazemata va primi invitatie sa joace direct in mamaLiga" sa vezi ce iese si spune-ne si noua, ca sa radem cu pofta de talpanisti !! :))) Auzi ca "invitatie" !?! :)))) Mai repede primeste Tavi invitatie sa-si sustina BACu'-n engleza, pe GT !? ;))) PS. Nu mai vorbi de BAC, in prezenta vecinului tau Firicel, ca el nu stie din astea si nu vrem sa-i stricam ziulica, si sa-l informam ca agramatii cu 8 clase, n-au dreptul sa se-nscrie la BAC ... E aceeasi situatie ca la inscrierea Cazematei in mamaLiga !! :))))
Daca sunt iosif, sa retrogradeze definitiv rinamoul, iar tu sa montezi toata viata acoperisuri si sa ramai nefamilist
cum ba '' in ultimii ani '' ??? .. astia joaca din 2003 ..si au castigat doar odata ...tare prost stai cu logica bai iosife
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.