Alte știri din fotbal
„Plecarea lui Charalambous nu e o soluție” » Fostul antrenor de la FCSB crede în calificarea roș-albaștrilor în play-off: „Pot câștiga toate meciurile”
0
Vasile Miriuță numește momentul zero de la CFR Cluj: „De atunci a început să-și revină!” » O altă echipă l-a dat pe spate: „Foarte puternică!”
0
BURSA TRANSFERURILOR în Superliga » Toate mutările iernii: nume noi la FCSB, CFR Cluj și Dinamo
0
Două transferuri în 48 de ore la echipa din Superliga » Încearcă salvarea de la retrogradare cu jucător din liga a doua suedeză
0
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs, delegare tare în Liga Campionilor » Îl va arbitra pe Cristi Chivu la meciul decisiv cu Borussia Dortmund
1
Conte nu depune armele, dar recunoaște: „Înfruntăm furtuna și este absurd acum să vorbim despre titlu”
0
1,3 milioane € pentru internaționalul român! Maghiarii sparg banca pentru fotbalistul aflat pe radarul lui Mircea Lucescu
1
Claudiu Bumba, decisiv în meciul cu Ferencvaros » Echipa cu 4 români în lot este lider în campionat
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
mi-au sters astia commentul in care iti explicam clar totul,ar fi culmea sa il publice pe asta: se traieste mai bine in Romania,in Bucuresti decat ca muncitor necalificat cum esti tu in bologna,salariu mai mare la Bucuresti.
a doua la mana, ***! Bologna are numai zona industriala cat Bucurestiul, asa ca mai ai dreptul la o incercare! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doamne randumb, *** :D capsuni la Bologna? a doua la mana, cine a zis ca-s antistelist? eu sunt anti-ciobanist, voi asta sunteti, papusile Muppets varianta ovina! stau la Bologna pentru ca se intampla sa lucrez la o firma producatoare de masini la care tu si cu tot neamul tau si toti gigistii nici nu visati! ghicesti care este? sa vad cat esti tu de cult, oraseanule! ce firma mare producatoare de masini este in Bologna? hai, ca erai mic si prost si strangeai poze de la guma de mestecat cu ele!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
acum serios,cumnaiba se face ca toti antistelistii sunt plecati in strainatate la cules de capsuni? stai in bologna care ii cat clujul cu 150 de nationalitati ca ultimul om. bleah.
vedemnoi in scurt timp daca trecem sau nu de maccabi,dar faptul ca avem grupele europene asigurate asta te racaie pe tine. nu mai avem cum sa le ratam.
apropos, chiar crezi basmul ca treceti de Maccabi, cand voi aveti nevoie de penalty dupa fault facut la jumatatea terenului cu SloboZia, pentru un amarat de egal?!
mai orasean ca mine, nascut si crescut in Constanta nu ai sa vezi , mai randumb! voi intrebati-va, astia bucuresteni, de unde v-ati pripasit prin Bucuresti, mai bine! ca e plin Bucale de tarushi ca tine! acu`, ca stau in Bologna, poti sa consideri ca stau la tara, dupa mintea ta!
pai nu avem cum,daca trecem de maccabi deja avem asigurat aproape grupele e.l. in cel mai rau caz. tu esti de la tara,nu ai de unde sa intelegi.
O ai nu in fata , ci in localitatea din care te tragi! am inteles ca esti nascut *** in fata aveti propria neputinta, lipsa arbitrajelor prietenoase care sa va dea penalty inventate si niste israelieni neprietenosi, in ordinea asta! ziceti merci de Intertoto!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cum sa ma intereseze intertoto cand am in fatza ucl sau e.l.? esti *** sau te faciu?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.