Alte știri din fotbal
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
1
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie: „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
1
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
0
Săptămâna altfel la CFR Cluj: „Mititei și bistecca. Vreau să ne pupăm după fiecare antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Ce o așteaptă pe CFR Cluj în Conference League: cap de serie în turul 2 și 3, coșmar în play-off
0
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
FIFA și Iran, ultima întâlnire înainte de Campionatul Mondial » Ce s-a întâmplat
0
Derby della Capitale, cu miza Champions League » Roma - Lazio și alte două dueluri de foc
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Ptr că Malta , chiar dacă este un stat mic, este bogat, acolo vezi numai oameni bogați,nu vezi hoți sau cerșetori veniți din Românica,acolo românii nu au acces, excluzând pe cei cu bani,sau cei serioși care muncesc și nu fură,ce ma nedumerit a fost,de ce nu au televizat meciul,dar cred că din cauză că ptr ei nu prezenta ceva important meciul.
@ 1_0_1_0, imi pare rau ca replica ta a fost moderata, cred ca era mai bine sa vedem cat de bine te pricepi la jigniri si vulgaritati. Comentariul meu porneste dintr-o dezamagire mai veche - Petrescu are talent cat cuprinde, e toba de forbal, dar isi limiteaza singur potentialul prin comportament. Eu NU cred ca poate ajunge in Premier League (visul lui) daca nu face schimbari radicale. Pacat de el, anii trec!
De departe Dan Petrescu este cel mai bun antrenor din liga 1. Ce ar face ei fara CFR ??? Cititi ce frumos a vorbit antrenorul Florianei de CFR si antrenor, aia au fair play nu ca la noi.Aseara la digi si look au vorbit numai de alte echipe, tipic romnesc, nu ????
*** Cu ce te afectează? Nu mai poți mânca, *** de la ce zice Petrescu?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CFR are sansa ei cu Zagreb, croatii sunt puternici numai ca si CFR are capacitatea de a se mobiliza cand trebuie. Problema e ca lotul CFR-ului e mai subtire decat anul trecut si jucatorii nu par in forma prea buna. In orice caz, daca trec de Zagreb, pot face o performanta mai buna decat anul trecut.
...ce să-i faci daca unii trăiesc tot cu mentalitatea de acum 30-40 de ani ..fotbalul și tot ce tine de acest fenomen s-a schimbat foarte, foarte mult dar pentru unii , nu și nu !!! Sunt multe "minți luminate" care nu concep sa pierzi un meci în în fața unei echipe dintr-o țară foarte mică ...chiar daca , să zicem , toată echipa lui City ar juca la o echipă malteza,tot rușine mare ar fi daca vreo echipă românească ar pierde contra lor...doar e din Malta sau Luxemburg sau Lichtenstein
"În momentul în care joci cu Floriana, toată presiunea e pe CFR, e clar. Orice rezultat în afară de calificare era un dezastru". Bocitoarea profesionista a uitat ca ii dadea CFR-ului "sanse mici" de calificare. Cum sa fie un dezastru daca te bate o echipa asa sud-americana, pe un asa gazon, cand ai sanse mici? In fine. Sa vedeti bocete cand ne apropiem de meciul cu Zagreb ...
Văicăreală și iar văicăreală.
lasa-ne, lasa-neee
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.