Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Enzo Maresca, încrezător după a doua victorie pe banca lui Manchester City: „Am meritat pe deplin”
0
Egalați în prelungiri, de la 2-0! » Jucătorii lui Davide Ancelotti, furioși pe arbitru: „Este un scandal!”
0
Adrian Mutu are încredere că Bîrligea și Drăgușin se vor impune în Serie A: „Când l-am antrenat eu, gândea în italiană și traducea în română”
0
Alt sezon, același Bayern! Debut furtunos în Bundesliga
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Șase luni de război în Iran. Cele șase consecințe care au schimbat regiunea ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Hagar nu aveti de estimari.... au fost cel putin 20 000...
Dragule, ești total pe lângă. Mie mi se fâlfâie câți suporteri vin la meciurile CFR-ului, aș ține tot cu ea, chiar dacă aș fi singurul. Nu am pasiunea voastră de a mi-o măsura în baie. Sunteți luați la mișto în articole din astea a la Bombonel cu „să vină gsp-ul să ne numere suporterii”, pentru că sunteți singura echipă din Europa cu pretenții de mare club care se tot screme să „bată recorduri de audiență” pe arena pe care joacă. Ai citit vreodată articole elogioase sau ai auzit oficiali care să numere asistența la meciurile lui Liverpool, Manchester, Chelsea, Barca sau Real? Nu. Pentru că ăia nu privesc fotbalul din punctul ăsta meschin de vedere. Stadionul e plin sau nu. La revedere!
ai perfecta dreptate. steaua a avut ghinion in cateva meciuri. ghinion ca ceilalti s-au prezentat la meci, ghinion ca a draq minge era rotunda si mai si sarea, ghinion ca luna era plina, si tot asa. dar ceilalti au avut noroc: noroc ca au dat ei gol, noroc ca ati facut voi greseli... ce naiba mah fotbalul se joaca pe goluri. atat.
Mai, eu am fost la meci, au fost 15000 de oameni, nu inteleg de ce veniti cu aproximari din astea total din burta. Oricum, nu conteaza, au fost prea putini. Pe de alta parte, a fost cosmar pe stadion, de-a dreptul viscol chiar si cu acoperisul tras!!! Afara ningea linistit, inauntru, viscol, mai ales deasupra gazonului. Asta se intampla pt ca penibilii de la primarie nu au terminat stadionul. Pai nene, ala din Frankfurt e inchis complet pe exterior cu geamuri (atat pt protectia spectatorilor, cat si pt ca ei folosesc spatiile de-acolo pt magazine)
tu nu ar trebui sa vorbesti de suporteri, pentru ca cfr nu existati la suporteri. imparte clubul bilete si invitatii gratis prin scoli generale si licee la toate meciurile cfr ului! si va mai da un sandwich si un suc daca veniti. si nici asa nu vine lume ala stadion. voi sunteti aia care dati drumul la statie ca sa aveti galerie. tot voi sunteti aia la care propiul jucator respectiv Lacina Traore, dupa ce a inscris, a facut inconjurul terenului si va dadea la umie! tot cfr a jucat in giulesti un meci de cupa acum vreo 3 ani si au avut ca galerie, 1 (unul) singur suporter ! voi vorbiti ? la cfr se umple stadionul pe bune doar cand joaca cu Steaua si cu Dinamo !
cu tbilisi au fost cu totii, cu mic cu mare, cand victoria era la indemana, cu schalke, atunci cand te doare buza mai tare, arati de fapt pentru ce vii la stadion atunci cand o faci. se dovedeste inca o data ca steaua are suporteri de conjunctura. de fapt, nici nu ma mira, era printre putinele echipe sustinute de 40000 de spectatori care nu cantau, nu aveau nimic in program, doar fluieraturile le ieseau. de ce? pentru ca nu stiau cantecele, nu erau... nu faceau... Steaua nu are galerie!
Eh, nu fi rău. Vor fi mai mulți, cel puțin 30-40.000, că au meci cu Petrolul. Vin din Trivale vreo 35-38.000. La ploieștenii ăștia se mai adaugă prietenii de pe facebook ai lui Meme, plus fanii lui Piți Talent = suporterii Stelei și uite că se fac de 40.000. :)
Din cei 10000, 1000 erau suporteri nemti. E rusinos sa sustii o echipa cu un trecut murdar si un prezent infect. ☭teaua este monitorizata de UEFA pentru coruptie.
Pe pariu ca la urmatorul meci acasa mai mult de 2000 nu o sa fiti
aaaaaa, record negativ al Stelei ! nu e un record negativ in comparatie cu altcineva ! de exemplu otelul sau cfr...sau urziceni ! aha, continuati sa loviti in steaua ca niste zarzavagioaice care se balacaresc cu clientii ! ceva de bine? ceva frumos...nu stiu, despre faptul ca steaua aseara chiar a jucat bine! cain tur cu shalke chiar a jucat bine, pana la golul norocos al lor...ca un retur cu basel aia au aavut mare noroc. despte asta nimic? doar ca s-a facut de ras, ca nu au fost spectatori, ca doar 3 puncte etc. sunteti penibili !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.