Alte știri din fotbal
Start în etapa #2 de Liga a 2-a, cu Unirea Slobozia - Gloria Bistrița » Programul complet + Clasamentul
1
Sabău explică prăbușirea fotbalului românesc: „De asta ne elimină toți”
0
Noul transfer al lui Dinamo încă nu a fost înregistrat și ratează meciul cu FC Voluntari!
5
Se cutremură pământul în Gruia! Pe lângă antrenor, Ioan Varga a dat afară și 3 jucători de la CFR Cluj + Cine conduce acum echipa
6
Știri din fotbal internațional
Fosta „perlă” a lui Gică Hagi, care a bifat un record istoric în România, a semnat cu echipa lui Pique: „Înalt de doar 1,60 metri”
0
Florin Prunea a revenit cu un mesaj după derapajul anterior: „Băi, aveți niște fete incredibile! Ce am văzut aseară la Tiraspol...”
0
Cel mai mare rival al lui Cristi Chivu din Serie A, reverență la adresa lui Inter: „Încă avem de învățat”
0
Real Madrid și-a cedat jucătorul la Fiorentina! Va fi coleg cu Radu Drăgușin
0
Lifestyle
Fiica fostului mare internațional român, apariție incendiară în vacanță: „Ibiza și magia ei”
1
Anamaria vrea să obțină 50 de milioane de dolari de la superstarul Luka Doncic
3
Cătălin Cîrjan e un „câine” fericit » Imagini de la cununia civilă: Evelyn i-a spus DA!
3
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
22
Un șofer a condus un Logan prin Dunărea secată: „E o Dacie de pe vremea lui ...
Libertatea
Maia Sandu, după vizita unei delegației talibane la Chișinău: „Este rușinos ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Mall-ul de plante din București are cinci niveluri cu peste 1.200 de ...
Libertatea
Offside n-a fost, iar jucatorul ceh a fost eliminat degeaba. Cel putin al 2-lea cartonas galben a fost gratuit.
Corecte ambele decizii!
Da, ma, ***... Numa' oameni rai pe lumea asta. Da' cum e sa te uiti la Steaua in Europa cand Dinamo joaca cu UNIREA TARLUGENI? SARAKULE!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa afirmi ca la acesta faza a fost ofsaid trebuie sa fii ori dinamovist , ori rapidist, dar in niciun caz fair play. Lasati-o Doamne iarta-ma ca a fost ofsaid de un metru ! STEAUA A PRESTAT UN JOC EXCEPTIONAL SI A MERITAT DIN PLIN CALIFICAREA, CAT DESPRE STANCIU CE SA SPUNEM...ESTE UN GENIU AL FOTBALULUI, FIE CA NE PLACE, FIE CA NU NE PLACE !
ciobanu s-a dus cu valiza?
E clar. Steaua a cumpărat și aici arbitrul. Da. Și nu a fost nici "ofsain". În schimb a fost un offside cât casa....Tilica ce mai face? Văd că e supărare mare prin redacție.....
In primul rand nu a fost fault. daca totusi a vazut fault sa scoata galben a fost trasa de par rau. Curios, este al nu stiu catelea meci european cu steaua avantajata de arbitrii. Doar din ce-mi amintesc: cu ludogoret a prmit un penalty gratis aici si a fost iertata de 2 eliminari clare acolo, cu aalborg a fost eliminat un danez la 0-0 tot la fel, nu a inteles nimeni de ce..
aveti aici cu linii trase, i-am lasat lu' ala un varf de gheata in fata ca sa nu fiu acuzat ca vreau sa-i iau locul lui Papa de la Roma :) http://i.imgur.com/43Bel42.png
La offside nici cu rigla nu iti dai seama daca a fost sau nu...galbenul a parut usor acordat, dar trebuia sa-l dea daca a fluierat!
Aha si acum esti frustrat, corect? Viata ta e mai neagra acum ca Steaua s-a calificat, nu?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.