Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Oana Gheorghiu crede că și compania TAROM ar trebui să fie privatizată după ...
Libertatea
La primul gol a fost offside...petarda de arbitru acest Hategan!
O injurau pe Dinamo..?
HATEGAN nu si-a putut acunde "NARAVUL"si...A LUAT SIGUR "CEVA"DE LA CEI DE LA ZAGREB.CRED CA "NISTE EUROI" AU POPOSIT IN BUZUNARUL LUI HATEGAN!!!!dar atentie:NU MAI E VASARAS SAU BURLEANU SA IL SALVEZE!!!o sa vedeti ca UEFA il va "RADE"!!!!!
Mie mi se pare din imagine ca doar coechipierul lui Walcott e in pozitie regulamentara, la el e offside clar !
In campionatul roman de fotbal, se arbitreaza intr-un fel, in cupele europene, se arbitreaza in cu totul altfel. Cel mai patit a fost Tudor, care era sa fie linsat in Cipru! L-au aruncat intr-o duba blindata, pe diliu, scos de pe stadion, cu morcovul in Khoooorh si l-au dus la un avion, cit au putut de repede. L-au avertizat:daca tii la viata ta, aici nu mai veni niciodata! Grea meseria de arbitru roman, de fotbal! Ar trebui ca bietii arbitri romanasi, sa primeasaca un spor de periclitate. 10000 euro de meci...trintit!
Baiatule alea erau tari civilizate in perioada cand predominanta era rasa alba pe cand acum mi-e scarba sa ma uit la ei!!!
daca aveau englezii arbitrajul lu petrescu(oierul),ce faceau???
vedeau englezii meciul lu petescu,ce faceau????
PETRESCU CU DINAMO A FOST TRIMIS CU TENTA ..DINAMO DACA BATEA SE DISTANTA DE FCB .astra deja avea avans ,viitoru sa departat si ei si asa frf au intrat in panica cu liga si au trimis arbitrul care face campioane cu tema ..sa vazut clar tenta anti dinamo .oricum dinamo are solutii acum au jucatori titulari si p[e banca ..ar trebui etapa de etapa sa elimine cate 2 ca sa intre in teren jucatori mai slabuti ..dinamo e altceva decat anul trecut..
APROPO ACUM AM VAZUT MAI BINE FAZELE ...DIN PRIMA TREBUIA DAT ROSU LUI GIROUD ..LA INJURAT SI DUPA SA MANIFESTAT FOARTE URAT VOCIFERAND SI DAND DIN MAINI ROSU DIN DOUA GALBENE ...UNA PT CA A AVUT O RECTIE JIGNIROARE ASUPRA DECIZIEI IAR AL DOILEA IMEDIAT CAND LA INJURAT ..HATEGAN A FOST UN DOMN SE VEDE CA E PROFESOR UNIVERSITAR SI IA FACUT SEMN SA SE CALMEZE SI NU A RECTIONAT CA PETRESU LA IMPULSURI CARE DOVEDESC LIPSA DE EDUCATIE SI RESPECT FATA DE JUCATORI.ASTA IL ELIMINA DIRECT CAND A INJURAT ..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.