Comentarii (216)
luciann
luciann  •  21 Octombrie 2014, 23:55
Postat de galma pe 21 Octombrie 2014, 23:46

meciuri nebune si multe goluri in seara asta. eu am urmarit Barca, of course.;)) imi pare rau de Sporting. desi cu un om mai putin pe teren, au reusit sa egaleze la un moment dat. hai, noapte buna la baieti!

Ai cam tremurat pe final la Barca! :))) ...si eu ca pariasem pe ei!:)))

maiorul25
maiorul25  •  21 Octombrie 2014, 23:51
Postat de galma pe 21 Octombrie 2014, 23:29

nu il suport si pace. ce vrei, daca nu pot, nu pot! am tot incercat s'o dau cu el la pace, dar nu merge. mai mult de 15 minute dintr'un meci nu pot urmari ca ma apuca pandaliile. ultimul meci vazut cap-coada este cel cu Viitorul. de atunci, 2-3 franturi de cate 10-15 minute si cam atat. P.S. la multi ani si tot ce'ti doresti. personal ti'as dori sa'ti gasesti o femeie de treaba cu care sa te recasatoresti. anii trec si...nu e bine.;)))

nici eu nu il suport bre ca antrenor nu are,,vana,, e molatic echipa joaca din ce stie ea ,din individualtatile pe care le are

Postat de galma pe 21 Octombrie 2014, 23:40

tocmai. acel meci a fost picatura care a umplut paharul. la fel si in privinta lui Pitzurca dupa meciul pierdut acasa in fata Turciei. stii, eu sunt mai capos asa de fel. cand mi se pune pata pe cineva, ma las greu convins sau chiar deloc. P.S. a marcat PSG.;))

Fiecare cu parerea lui. Fiecare e indreptatit sa aiba o parere. Nici mie nu mi se pare mare antrenor Galca. ... Am vazut. Perfeeeeeeeect :D

Postat de aly_dinamo pe 21 Octombrie 2014, 23:31

Adevarul e ca ai vazut si cel mai prost meci al Stelei din ultimul timp. Am vazut si eu meciul ala cu niste amici....foarte, foarte slab Au fost si cateva greseli impotriva Viitorului.

aly_dinamo  •  21 Octombrie 2014, 23:36

Bai...ce meciuri nebune. 40 de goluri in 8 meciuri. O medie de 5 goluri pe meci. Wow.