Comentarii (216)
bivumu
bivumu  •  22 Octombrie 2014, 08:41

Meciuri extraordinare. Jucatori fabulosi.. Asta nu e mai e Liga Campionilor Europeni. e Liga Mondiala! Tot ce are fotbalul mai bun il gasesti in Liga.. Pana si cipriotii il au pe Riise. Totusi, dintre toate echipele, cea a lui nea Mircea ma impresioneaza. E a nu stiu cata echipa ce a format-o, reformat-o, si face bani...., de nu poate fi adevarat ! Nu cred ca e un antrenor in Europa care a lansat atat de multi jucatori ca Lucescu.

gazistu  •  22 Octombrie 2014, 01:57

de stiam ca bate asa lejer sahtiorul puneam 2 solist, era cota mai mare!!! oricum e biletul luat TSKA Moscova 2 - 2 Manchester City = PSF2 APOEL N - PSG 0-1 PSF2 AS Roma 1 - 7 Bayern PSF2 Barcelona 3 - 1 Ajax 1 PAUZA 1 FINAL 1/1 BATE 0 - 7 Shakhtar X2 Chelsea 6 - 0 Maribor 1 Schalke 4 - 3 Sporting 1 Luton 3 - 1 Dagenham & Red. 1 Barnet 3 - 0 Braintree 1 UITE ASA AM BAGAT 2 LEI SI AM LUAT 210. FAL PROST PE OM!!! HAI GAZU!!! HAI BAIETIII!!!

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  22 Octombrie 2014, 00:25
Postat de white.burgundy pe 22 Octombrie 2014, 00:07

te salut,abia astept sa vad rezumatele,in seara asta s-a jucat fotbal total:))

da. deja sunt.

white.burgundy
white.burgundy  •  22 Octombrie 2014, 00:07
Postat de unico_biancorossi pe 22 Octombrie 2014, 00:02

salve. exact asa a fost. ma doare capul de la atatea goluri..)) fotbal, nene.. cine poate, oase roade.

unico_biancorossi  •  22 Octombrie 2014, 00:02
Postat de white.burgundy pe 22 Octombrie 2014, 00:00

o seara superba si pentru fotbal si pentru pariori,la mai multe seri de genul asta

white.burgundy  •  22 Octombrie 2014, 00:00

unico_biancorossi  •  21 Octombrie 2014, 23:58

pilaf. daca voiau, cei de la bayern dadeau si 10. e drept ca la inceputul R 2 a fost asa un iures nebun al romanilor, cu vreo 5 ocazii si 1 gol, dar i-au pus la respect nemtii, in 5 minute.

unico_biancorossi  •  21 Octombrie 2014, 23:57
Postat de galma pe 21 Octombrie 2014, 23:46

meciuri nebune si multe goluri in seara asta. eu am urmarit Barca, of course.;)) imi pare rau de Sporting. desi cu un om mai putin pe teren, au reusit sa egaleze la un moment dat. hai, noapte buna la baieti!