Postat de djamorphis pe 20 Februarie 2013, 20:57

Scuze, 04 la mana!

djamorphis
djamorphis  •  20 Februarie 2013, 20:57
Postat de criticul89 pe 20 Februarie 2013, 20:55

in primul rand, avantajul terenului propriu si infernul din tribuna ! 2 la mana, de unde si pana unde ai scos-o ca schalke e echipa mai buna ? pt ca vine din bundesliga sau pt ca e neinvins in CL anul asta ? echipa aia buna a lui schalke s-a termina la inceputul lui noiembrie ! de atunci a inceput o panta descendeta severa; a ajuns de la locul 3 in germania pana pe 10-11 ! are doar 3 victorii in toate competitiile in ult 3 luni si toate acasa, deci e praf si pulbere in deplasare; 3 la mana, cu sneijder si drogba in echipa, sunt pregatit s-o iau in serios pe galata desi nu dau 2 parale pe campionatul turciei ;)

behaitoarea_woody_reloaded
behaitoarea_woody_reloaded  •  20 Februarie 2013, 20:57
Postat de djamorphis pe 20 Februarie 2013, 20:46

Suntem praf, vom pierde cu 70 la 0! :))

Eu cred ca se califica Shalke ...ba mai mult...da si minim 2 goluri. Probabil lumea se ia dupa transferurile lui Drogba si Snejder...insa nu e o echipa sudata dupa mine Sa vedem.. In celalalt meci...probabil vom vedea un meci in care Milan va juca contraatac... Mizez pe un X2. NU cred ca Milan poate castiga.

criticul89
criticul89  •  20 Februarie 2013, 20:55
Postat de behaitoarea_woody_reloaded pe 20 Februarie 2013, 20:43

Vad ca toata lumea e entuziasmata cu Galata...si nu inteleg de ce. Schalke e echipa mai buna.

blaugrana_
blaugrana_  •  20 Februarie 2013, 20:54

3-1 pt Barca si cred ca va castiga Galata, au infernu de partea lor si cu noile achizitii vor avea si moral bun.

dani_val
dani_val  •  20 Februarie 2013, 20:48
Postat de criticul89 pe 20 Februarie 2013, 20:35

o cota pe cat de normala, pe atat de jalnica a barcei, 1.55; nici nu se merita sa-i joci; de partea cealalta, nu dau 2 parale pe actuala echipa a milanului si sunt aproape convins ca n-o sa inscrie; insa cred c-o sa betoneze f bn apararea azi si sa spera c-o sa primeasca cat mai putine goluri; merg pe un X pauza, in speranta c-o sa reziste macar pana la pauza fara gol primit: 2,5, decenta cota; cat despre gatala, 1 solist cu ochii inchisi !

Nu mai fi asa de sigur ca nu vor inscrie, in acest sezon Barca a cam primit gol atat in campionat cat si-n CL, mai ales pe contraatac, eu nu exlcud un egal cu gol sau goluri.