Alte știri din fotbal
Marius Baciu și-a ieșit din fire când a văzut ce îl așteaptă în afara stadionului: „Nu-mi închiriez nicio licență! Hai să jucați voi!”
0
Adrian Mihalcea, ferm după ce a bătut-o pe FCSB: „Nu accept! Sunt de la țară, din topor”
0
Marius Baciu s-a luat de fotbaliștii FCSB-ului: „Îmi venea să plâng! Nu s-au respectat deloc indicațiile” + Clientul avut: „Nu e ce ne dorim”
1
Panduru nu și-a menajat fostul coleg de platou: „Nicio combinație, nicio schemă. FCSB, de liga a doua”
0
Știri din fotbal internațional
Notele lui Cristi Chivu și ce scriu italienii după succesul cu Cagliari: „Greu de descris”
0
Calhanoglu, eroul lui Cristi Chivu în Sardinia! Inter, punctaj maxim în Serie A
0
Mirel Rădoi, pe picior de plecare de la Gaziantep: „Cei din club cunosc situația”
5
50 de milioane de lire sterline pentru atacantul din Premier League
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Donald Trump preia controlul tranziției din Venezuela. Miza economică ...
Libertatea
Turist cazat la un hotel de cinci stele, revoltat după ce i s-a cerut să ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cel mai mare vulcan din Germania ar putea erupe din nou. Sute de ...
Libertatea
in vreun bar, logic
PENALTY CLAR PT BARCA! penalty si pt GALATA arbitri dorm!:))
Hahahahahahaha unde sunt fanii lui Milan ?
pare jale mare la Milan in momentul asta
Imi place Inter inca de pe vremea lui Don Helenio! Oricum, CFR a luat 5 de la Inter, in doua meciuri. Nu ca Valiza Dopata care a luat "Hi 5" de la Haifa (ce-o fi aia?!?).
milan cand intra pe teren ? :)))
DUPA PRIMELE 10 MINUTE,NE DAM SEAMA,CA MILAN O SA DEA MACAR UN GOL. TREABA II CA SI BARCA POATE DA MACAR 4.
frumoasa preluare, frumoasa tehnica, dar mingea s-a dus spre vinclu doar pt ca era sarita de la nivelul solului.
Pfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Cred ca Barca si Galata se califica. Oricum, sunt cu trei clase peste adversarii lor. Cu toata stima pentru rossoneri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.