Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
steaua este varza intre marile echipe ale fotbalului european..mai bine mergea legia , parerea mea ca erau mai buni...in epopea fotbalului, sper ca ati vazut ca stana este maximum optimi europa ligue..bine acum va spulbera astia nu luati mai mult de 2 puncte dupa cum porniti..si mereu spuneti ca steaua e maxima ca il maximo lider che ghuevara.???.sunteti puta mea si a noasra sunteti dupa uriziceni si cfr in liga campioniolior..sunteti un fel de beirut care se da viena....
corect
Ușurel, să nu ți rămână germana in gât
iti dai seama daca dadeau golu in prima repriza ? :)))))))))) va primeati portia de 5 dar nu mi-am dorit asta . aveam biletele puse pe 3-0 si 4-1 . sa vezi scor cu englezii . cu astea a tras bourceanu de timp cine a mai vazut sa tragi de timp cand esti condus in CL Oaia Magica
Acuma... sincer... dacă tot s-a băgat Regheblat să analizeze înfrângerea României cu Turcia, ar trebui să-l întrebe pe Barbu-Jiu ce crede ăla despre acest 0:3 cu Schalke-04. Nu?
cartea junglei ? desene animate ? pai e vreun colonel acolo ? mda, am depasit de mult faza desenelor animate, amigos.
Aici nu suntem de acord...tot simp ca e Kaa.... iar vaalahul? Vaalahul e "poop"-ul lui Baloo :)))
BINEEE MAAA , GATA !!! ACUM PUTETZI ATERIZA . AVETZI GRIJA LA LINIILE DE INALTA TENSIUNE CA E INTUNERIC.
va da Chelsea cu terenul in cap :))
Ba pe bune . Cind imi povesteste amigo de istoria lui Dinamo parca imi aduce aminte de COLONEL HATHI povestind de perioada lui servind armata Indiana loiala britanicilor . Aluia caruia ii taie scalpul e valahul .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.