Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
asa este. Sinteti peste toti din Liga 1. Sinteti peste Chiajna, sinteti peste Corona, peste Viitorul, peste Navodari. Ca a avut grija FRF sa scape de Craiova, Timisoara, Rapid, Arges, etc. Cum un club romanesc de fotbal are vreo problema hop si FRF cu amenzi, nelicentieri, suspendari, dezafilieri. Ca doar se respecta legea. Cum Steaua are vreo problema (stiu, nu are nici una ptr ca se iau masuri sa nu se ajunga acolo) hop si FRF cu ajutorul, ca doar e Steaua, Avem conducere cu cercopiteci, avem fotbal de cercopiteci.
stiam ca la prima greseala ne taxeaza ! e golul lui kapetanos,adi popa,szukala si reghe care il tine in teren pe marioneta aia de popa ! stiam ca numai asa putem sa luam gol !asta inseamna sa fii o echipa mare ,ai una ,doua ocazii mari si frutifici din centrare ,iar noi ratam cu seninatate ,din individualism ! ce se bucura frustratii astia opariti ! sa vezi ras cand pierde dinamo! de raped numai vorbim ca se desfiinteaza,va fi sarbatoare nationala ! gafarusanu ,e principalul vinovat pt infragerea de azi si nu e prima data !
rapidistii sunt niste nulitati care se vor desfiinta in decembrie ! rapid ramane prima echipa comunista care se va desfiinta in decembrie si atunci va fi sarbatoare nationala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vasilica tata ia-o mai usor sa nu dai in sindromul oii nebune! Voi vedeti mereu alt meci! Fotbalul e pe goluri! Nu mai cautati scuze! Cand bateti sunteti galactici iar cand pierdeti gasiti mereu scuze! Sunteti penibili! 3-0 fara drept de apel! Sau poate nu v-ati prezentat?
Pacat ca nu iti pot da mai multe like-uri! Mai ales pt final...
Asta e mah.Nu meritam sa pierdem,dar ce sa ne uitam inapoi?Ah,si stelisti,evitati ironiile asa zisilor rivali ce colcaie pe locurile din mijloc din Liga 1.Nu are rost,stim bine ca suntem mult peste ei.Forzza Steaua!
VASILE AI LIKE PE VIATA..STEAUA ERA SI DE LIGA DACA BAGA CIOBANUL MACAR 7 BULIOOANE DIN CE A CASSTIGAT...
DIN PACATE TREBUIE SA RECUNOSC CA AI DREPTATE...STEAUA NU ARE FUNDASI LATERALI, UN PLAY MAKER ADEVARAT, IAR DESPRE ATAC RAMAN FARA CUVINTE !!! DACA STEAUA PIERDE LA BUCURESTI CU CHELSEA LUCRU PREVIZIBIL DEALTFEL, IAR BASELUL BATE PE SHALKE S-A TERMINAT CU VISUL EUROPEAN AL STELEI. APOI LA ACEST NIVEL SUNTEM DOAR ECHIPE DE GRUPE -CEL MULT LOCUL 3 SI EUROPA LIQUE ASTA E ADEVARUL, E O DIFERENTA MARE INTRE NOI SI VESTICI LA TOATE CAPITOLELE !
ORICE AR FACE REGHE..PAREREA MEA...
ESTE FOARTE GREU CA MURI...SA PIARDA CU STEAUA.......
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.