INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » STEAUA - MANCHESTER CITY, MARȚI, 16 AUGUST, 21:45, GSP.RO, PROTV ȘI DOLCE 1
Alte știri din fotbal
Din lupta la titlu în Superliga se transferă în Italia: detaliile mutării
1
Probleme la Sepsi, Laszlo Dioszegi recunoaște: „Nu poți să-i dai afară! E o situație delicată”
0
Nuno Campos la primul amical, azi, cu Dinamo: detalii din cantonamentul din Polonia
0
Daniel Oprița, despre primele 5 transferuri și viitorul lui la Steaua: „Nu am semnat. Nu plecăm în cantonament”
0
Știri din fotbal internațional
Swimbappe a cucerit Mondialul: oracolul din Toronto cu 78% rata predicției » A dat o surpriză aseară
0
Turcii, enervați de asta mai tare decât de eliminare! Numele urât de toată țara a apărut pe tabelă la Cupa Mondială
0
Germania - Coasta de Fildeș, pentru șefia Grupei E » Nemții vor calificarea, africanii visează la o nouă surpriză
0
În plin Mondial, Casa Albă face un anunț uriaș pentru naționala Iranului
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
0
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Cât costă primele afine, mugurii de brad și hribii în piața din Cibin, Sibiu
Libertatea
Greșeala pe care multe cupluri o fac înainte să se mute împreună: "E un ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Cum arată „Casa Albă zburătoare” de 400.000.000 de dolari, noul Air Force ...
Libertatea
fraticaaa, foloseste limba romana sa stim si noi ce aberatii scrii :))
fraticaaa, foloseste limba romana sa stim si noi ce aberatii scrii :))
ce minciuni gsp iste in slujba infractorilor
Și a revenit site ul. Am reușit sa iau acum 10 minute. P.S. soprer și restul clonelor au fost arestați azi după ce politia a descins în mai multe comune, au fost depistati după ce au facut o descoperire de cec de alocații lăsându și *** ca sa poată plăti pentru blocarea site ului. : )
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bai randooame tot aici esti mah obezule
care server ??? a cazut curentul in *** unde au ei sediul ...au umblat hackerii la curent :)))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu a fost nici un hacker ... l-a invatzat mache pe lutzu sa joace solitaire singur .. cat mache s-a dus la toaleta sa-si faca ritualul zilnic lutzu a inchis serveru
Ilie ilie hai la galerie.....hei hei hei.....sa ne iei....
Sa nu uiti sa vizionezi meciurile Stelei din Europa.Nu uita sa postezi zilnic ceva despre Steaua . Principala galerie ,sa-ti umble prin spate tie.....hei hei hei.....sa ne iei.... hei hei
Cel mai bine ar fi sa deschida o casa de bilete la Palat si ne-am dat seama imediat. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.