Alte știri din fotbal
Incredibil! Trei meciuri din etapa 18 a Ligii 2 se joacă pe același stadion » Cum e posibil
0
Critică strategia lui Costel Gâlcă înainte de Rapid - Dinamo: „Nu-l înțeleg” » Nici Talisson nu a scăpat
1
Vești proaste pentru Mircea Lucescu în Belgia, dar decizia este la selecționer! Ultimele informații obținute de GSP, scenariul Hagi și când se tranșează totul
4
Oțelul Galați, tricouri speciale la meciul 1.000 în Superliga
1
Știri din fotbal internațional
Valentin Costache, prezentat oficial la FC Noah
0
Hamburg face ceva nemaivăzut în Bundelisga: „Așa putem moderniza stadionul”
0
Lovitură pentru Cristi Chivu! Inter a făcut anunțul despre accidentarea lui Lautaro Martinez
0
Lilian Thuram, fulminant în scandalul Vinicius: „Arată superioritatea și narcisismul unui alb. E un om mărunt!”
1
Lifestyle
Un caz care schimbă tot! Alpinist condamnat pentru omor, după ce și-a abandonat iubita pe cel mai înalt vârf din Austria: „Nu vă consider un criminal. Nu vă consider un om fără inimă”
5
Studiu înfiorător: TOATE căștile audio „pot cauza cancer, probleme de dezvoltare neurologică și feminizarea bărbaților”
0
Jenson Button a dezvăluit ce privilegiu pe viață primește fiecare campion de Formula 1: „Se numește permisul roșu”
0
Are 57 de selecții în naționala României și a semnat cu Asia Express! Avem toate detaliile
3
Donald Trump reacționează după arestarea lui Andrew: „O rușine, foarte ...
Libertatea
Secretul biletelor de avion ieftine. În ce zi a săptămânii poți găsi cel ...
Adevărul
Aurel Țicleanu, despre stenogramele explozive cu Craiova Maxima: „M-am ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit o șoferiță de Mini să răstoarne complet o ambulanță și să ...
Libertatea
Exact, și se mai miră de ce i se întâmplă și că e lumea rea! Țineți minte ca Ronaldinho să fi pățit așa ceva? Era bun, muuuuuuuuuult mai bun decât vinicius și se bucura la goluri în ritm de dans. Da, dar nu era provocator, iar fanii adverși nu l-au urât vreodată, unii chiar l-au aplaudat.
Plină Europa de jucători de culoare, singurul care face caz de rasism meci de meci e Vinicius. Cam bate la ochi, nu? Poate că problema e de fapt la el.. o problemă de caracter.
Lineker este trompeta woke, declaratiile lui sint in consecinta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.