Alte știri din fotbal
Gigi Becali și-a ironizat un rival în direct la TV: „Când vorbiți cu el, întrebați înainte: «Câtă șampanie ați băut?»”
0
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Știri din fotbal internațional
Wolfsburg nu a profitat de avantajul terenului propriu la baraj și riscă retrogradarea din Bundesliga
0
Îngrijorare pentru Neymar! » Accidentarea e mai serioasă decât a comunicat Santos
0
Maurizio Sarri pleacă de la Lazio, dar rămâne în Serie A
0
Recunoaștere pentru Răzvan Marin în Grecia! Desemnat cel mai bun mijlocaș defensiv
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Pai ti se pare a fi Știucan jurnalist sportiv, ala de cancan
"UEFA today announced that players would not be shaking hands with their opponents and referees as part of the pre-match protocol at UEFA matches until further notice. This will be applied to all UEFA matches and is in line with recommendations made by the World Health Organisation to minimise potential transmission of COVID-19." - Preluat de pe website-ul UEFA
Este interzis de catre organizatori ca jucatorii sa dea mana pe timpul pandemiei. Cred ca un jurnalist sportiv ar fi trebuit sa stie asta. Nevoia de scandal e mare, ati mai adunat cateva click-uri, sa aveti de-o ciorba. :)
Bateti campii ! Messi a refuzat sa dea mana cu arbitrul turc al in talnirii. Cine a vazut meciul stie si de ce :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.