Alte știri din fotbal
Lovitură totală pe care o poate da Dinamo » „Viitorul titular al naționalei” e gata de un transfer spectaculos: 3.000.000 de euro!
0
MM Stoica dezvăluie situația jucătorului de la FCSB: „Nu poate să ducă o repriză la juniori”
0
Veste de impact la FCSB » Două reveniri de ultimă oră: „Se putea agrava”
0
Lucrări blocate la stadionul Dinamo! Imagini cu sectorul care nu poate fi dărâmat, după intervenția ANAF » Ce zice șeful CS Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal eliminată, o legendă trage alarma » Mikel Arteta ia totul asupra sa: „Îmi iubesc jucătorii”
0
Moment istoric: Lionel Messi a înscris primul gol la inaugurarea noului stadion al lui Inter Miami
0
Reacție de neînțeles a lui Lamine Yamal » N-a sărbătorit golul lui „Lewa”, iar asta n-a fost tot
0
La revenirea pe teren, Louis Munteanu a fost umilit în SUA!
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
13
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Un angajat care s-a dus beat la muncă și a fost concediat va primi 6 ...
Libertatea
„Toate anvelopele din Formula 1 sunt fabricate în România”. Mit sau motiv ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Pilotul american dispărut vineri în sud-vestul Iranului a fost găsit. ...
Libertatea
ASTA E ECHIPA , ASTA ESTE STAFF MEDICAL , CE DRACU DA TROMPETA E ECHIPA ASTA LE CAD JUCATORII CA MURATURILE, VARZA RAU
E bine asa: ====================Zapata================== ==Golanski====Radoi=======Rada=====Marin==== =======Nicolita===Ov. Petre===Thiago======== =============Dayro========Ochirosii========= ===================Semedo=================== poate face si Semedo ceva in anul asta :))
ba ce ra.hat de staff medical are steaua, daca toti se rup asa la antrenamente... vai si-amar...
vand bilet tribuna I - 240 ron 0724403556
Cu tot cu ghionea, goian si alte vedete, steaua nu e in stare sa bata nici gloria buzau :)
Nu
intrebarea este cat se poate de simpla: "pot sa invinga fiorentina?" chiar si daca ar juca goian si ghionea tot aia ar fi
nu stiu de ce am impresia ca toti jucatorii se dau loviti. Poate ca au mirost ca nu mai e rost de prime la Steaua si oricum se vir face de ras.
acum e sansa lu rada sa demonstreze conducerii ca are valoare...avem incredere in tine rada
Rada nici nu face parte de pe lista Uefa...este o situatie incredibila la echipa cu atatea accidentari...sa speram intr-un miracol..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.