Alte știri din fotbal
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Dinamo are în vizor doi fundași centrali pentru la vară: jucători de națională pentru „haită”!
0
Încă 5 persoane audiate și puse sub control judiciar de la CS Păulești, în cazul de trucare de meciuri pentru pariuri
0
În sfârșit! » Hagi devine selecționerul României și poate alinia „11”-le la care doar a visat!
8
Știri din fotbal internațional
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Fiasco la vânzarea biletelor pentru Cupa Mondială » Gafa făcută de FIFA „i-a blocat” pe fani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ce vrea să spună Trump când vorbește de un nou regim la Teheran cu care ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin avertizează o țară care i-a fost aliată că se apropie prea ...
Libertatea
pai nu ii vad, ca la noi primeaza comisionul agentilor! cine dintre africanii din liga a 2-a franceza ar lucra cu pseudo-agenti? nici unul! daca o echipa din romania ar incerca reteta macar un sezon si ar avea un antrenor gen Bordin, ar lua titlul la pas! ce zic la pas? mergand in maini! dar de ce sa il iei pe Badolo gratis, sa faci ca ala de la Sheriff, cand poti sa-l iei pe Vina si Carnat?
Mai draga,se pare ca ezixta si mai prosti decit doreii,spre exemplu YOU !Nu citesti sau nu intelegi,dar te bagi in seama ! PA!
BUNĂ! Am ramas Eu in cap cu NIȘTE vechituri din FOTBAL? Principiul "primul la minge" nu mai există nici la echipele bune dinEuropa. Adică, adică iesi din marcaj si intampini pasa cu avantajul ca atunci când atingi mingea esti deja in miscare...nu mai esti in starea de inerție a repaosului, a statului pe loc, urmând să demarezi. Aseară am văzut așteptând mingea in marcaj, minge pe care o pierdeau mereu. Pe faza de atac colaborare, de marcare să primești mingea în spațiu liber etc... In apărare trebuie sa-ti rotesti capul ca girofarul sa vezi unde sunt adversarii si MARCAJ OM la OM. Aiurea ! Greșeli, adversar liber, nemarcat. PS. Se pare ca Johan Cruyff a spus că fotbalul nu e un joc complicat. De acord! Dar multi jucători nu știu a juca fotbal, bat mingea si aleargă după ea. Dar acesta nu e fotbal! S-a văzut aseară la Farul care a jucat...a jucat NIMIC. ÎNTREB TOTI ANTRENORII DIN ROMÂNIA! UNDE E FORȚA SI VITEZA la fotbaliștii români? Când ajung in Vest-Europa nu fac față, nu se pot impune! De ce? Am intrebat mai sus.
Pentru binele fotbalului românesc, Hagi trebuie să intre în silenzio stampa pentru cel puțin 6 luni. Aseară, echipa lui a demonstrat ce înseamnă penibilul dus la extrem. ”Filosofia” și ”visurile” regelui Gică n-au nimic de-a face cu realitatea fotbalului modern, total. Am văzut o adunătură de neputincioși, apatici, acționând haotic (tactica ”geniului”), umiliți de o adunătură de neica nimeni, fără ifose, dăruiți total scopului pentru care se aflau pe teren.
Moșule, eu ti-am mai spus că în cazul tău nu se potrivește zicala,, cine nu are bătrâni să-și cumpere,,. De unde ai dedus tu că eu sunt cu FCSB? Eu detest pe Balecali, cu bilele lui Geisha,am fost dinamovist în anii tinereții mele până a venit atotstivuitorul și-a distrus echipa. Apoi mi-a plăcut CFR crezând că acolo se face și se tace m-am înșelat, l-au adus pe Sosoanca fotbalului nostru, s-au agățat de Petrescu alt comunist convins precum Rejili. Sunt bihorean când mă întorc în vacanța sufer când vad cum smecherii au distrus tara asta așa frumoasă.In orașul în are stau sunt medici români foarte competenți și apreciați, crezi că de bine au plecat din tara? Deci,, ai mei nu au luat 0-10,,.
Auzi ce zice priceputu-proceputților: "am făcut un meci bun contra lui Sheriff", când d'racu băi pricepeală, c-ați avut doar două meciuri cu șerif și în ambele ați fost penibili de slabi ?!
aici e gresala antrenorului... tactic s-a gresit... programul de pregatire s-a gresit... transferurile, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Despre starea fizica a jucatorilor, de care tu esti responsabil, nu ne spui chiar nimic ? Toti sunt de vina, toti au fost indisciplinati....doar tu muncesti mult si bine....fizic, Farul au fost 2 clase sub Sheriff....si aici doar dl hagi e de vina.
de ce sa ai nevoie de hagi si popescu ? sa ajungi si mai jos decat esti acum. hagi antrenor nu a aratat nimic pana acum . cand o sa demonstreze ceva in campionate tari si adevarate atunci putem spune ca este antrenor. campionatul in superlunga il ia si unul fara licenta pro daca se vrea in birouri si la cooperativa
.a scuzați de ...îndrăzneală nu vreau sa va supărați pe mine precum Hagi pe cei ce ìi pun întrebări al căror sens nu îl pricepe . De ce nu îmi publicați comentariul cumva aveți convenție cu așa zisul " *** " sa nu aprobați ...adevărul său sunteți pe statul lui de ...premieri ? Întreb și eu pentru supușii Mariei Sale regele ...tâmp.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.