Alte știri din fotbal
Farul Constanța transferă un jucător cu 20 de meciuri în Ligue 1: ultima dată a jucat în Rusia
0
Universitatea Craiova ar fi transferat un „monstru” » „Este extrem de puternic”
3
Steaua a transferat un campion al României cu Universitatea Craiova
0
Petrolul a bătut palma cu al 12-lea transfer al verii! Mijlocașul a convins în probe și semnează cu „lupii galbeni”
0
Știri din fotbal internațional
Florin Bratu a fost prezentat oficial! » „Cu o carieră bogată de jucător şi antrenor...”
1
Manchester United pregătește transferul verii! 100 de milioane de euro pentru starul lui Real Madrid
0
Reacție de la cel mai înalt nivel european după decizia FIFA în cazul lui Balogun: „UE vrea fair-play și transparență”
0
Jose Mourinho a explodat după decizia FIFA: „Dacă era Ghana sau Paraguay, mai anulau suspendarea?”
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
1
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
UDMR avertizează PNL, PSD și îl acuză pe Nicușor Dan că este pasiv, la două ...
Libertatea
„Am măsurat 20°C în Groenlanda”. Avertismentul unui celebru cercetător care ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
CTP îl atacă dur pe Donald Trump după scandalul de la Campionatul Mondial: ...
Libertatea
Nimeni din presa de la noi nu are tupeul sa spuna lucrurilor pe nume, si anume ca nicaieri nu exista asa ceva, ca un patron de club sa faca meci de meci primul 11 si schimbarile. Numai la anomalia fcfcsb vezi asa ceva, este unic in lume!
Pai tu de ce divizie esti daca te-a batut in doua randuri o echipa de divizia C...intreb si io! Inca naucu' lu' peste prajit nu a lasat trufia deoparte...si atentie ca poate pica si mai jos de atat cu atitudinea asta!
Jijică tu esti de râs,daca tu nu.ți bagai coada si lăsai antrenorii sa decidă poate rezultatul era altul...esti de compatimit.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Enuntata de mult timp,prostia de la FCSB nu are margini!Cate infrangeri sa mai ai ca sa spui adevarul,"noi am jucat si suntem,ca o echipa de play-out-ul ligii a doua!"Asta ar fi trebuit sa spuna conducatorii si jucatorii FCSB,daca nu erau orbiti de aroganta caracteristica celor care vin pe tancurile rusesti!Intr-o zi se vor satura si arbitrii romani de slugarnicie si atunci vom vedea ca"imparatul e gol!"
Concluzia e simpla.Mihai Stoica nu se pricepe la fotbal si este si arogant.Ei merg din milioane,inertie si diverse alte aspecte.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bekali tot n-a înțeles nici acum. De divizia C e FCSB :) E greu, dar poate bagă și el la cap. Curând.
La fiecare început de campionat jucătorii de la FCSB sunt complet ieșiți din formă. Era de așteptat să fim eliminați. Am pățit exact ca Dinamo în 1989, cu nea Mircea la timonă (că tot îl sărbătorim!), când i-a eliminat 17 Nentori Tirana, tot... dus și-ntors (1-0 și 2-1)! Oricum, dacă FCSB nu-și revine, poate retrograda din Superligă! A pierdut aproape toate jocurile din acest început de sezon! Apreciez hazul de necaz al lui nea Gigi: Bucurați-vă! Vorba cântecului: Bucurați-vă prieteni de prieteni și de frați./ Bucurați-vă de-un nume ce vi-i dat ca să-l purtați!
Așa mult ?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.