Alte știri din fotbal
Cad pe capete! După Pușcaș și Karamoko, încă un titular de la Dinamo s-a accidentat
0
Denis Alibec s-a recuperat rapid după accidentare și e pregătit de reluarea campionatului: „Trebuie să ne luăm o revanșă”
1
Îl voia schimbat pe Ianis Hagi la pauza barajului din Turcia
0
Bogdan Stelea, după momentele delicate trăite de Mircea Lucescu: „Trebuie să aibă o limită”
0
Știri din fotbal internațional
Salah a renunțat la un megabonus » Ce sumă trebuia să-i dea Liverpool
0
Noua apărare a Interului? Gazzetta dello Sport prezintă țintele lui Cristi Chivu
0
„Cocoșii” au America de Sud la degetul mic » Ce l-a enervat pe Deschamps: „Ăsta nu e fotbal american!”
0
Bosniacii, fără frică: „Vom intra pe teren și îi vom devora pe azzurri”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
sunteti sinonimi cu umilinta. fara arbitraje de casa etapa de etapa, ati retrograda. acolo va e locul, in diviziile inferioare. de aia va si bat andorrezii, bleah.
suntem supercampionii Romania,am castigat supercupa,am trecut mai departe de turul 1 ucl si suntem pe primul loc la egalitate de puncte cu mai multe echipe dupa 2 etape. mai bine de atat ce vrei bai ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Steaua este in Liga a 2-a. Ala e un articol la comanda, penibil. Cand te bat semi-amatori din Andorra, poti sa plangi si sa spamezi o saptamana in continuu, degeaba. E game over.
Steaua din liga 1 este mandria Romaniai si voi rusinea,o spune si gsp,uite aici: https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/oglinda-romaniei-in-europa-steaua-e-mindria-dinamo-e-rusinea-289586.html
umilinta, numele tau e fcfcsb.
deci umilinte nu sunt ca va eliminau pe voi pescarii inca din primul tur ci calificarii mai departe in turul 2. am inteles,te faci singur de ras. deci?
Nea Gigi, te-ai înconjurat de slujitori care te aplaudă și când te bâlbâi, "specialiștii" si presa te-au declarat cel mai mare antrenor și îți ascultă plini de respect prelegerile telefonice, iar FRF, LPF, CCA sunt la ordinele matale... Vrei să î[i mai aducem echipe? Uite mai mic decât Andorra chiar, Vaticanul are o echipă de fotbal, dar nu este afiliată la FIFA sau UEFA, deci nu participă la competiții oficiale internaționale - "Echipa Națională de Fotbal a Vaticanului". Este alcătuită în mare parte din gărzi elvețiene, angajați ai Vaticanului, membri ai clerului și funcționari ai Curiei Romane... Ce zici, te bagi?
cele mai penibile momente au fost cele din finalul partidei, cand efectiv ai nostri au stat numai pe jos si au tras de timp ca o echipa mica, speriata, calarita efectiv de o echipa de amatori. Nu mi-a venit sa cred.
Spulbera zecesebe tot de acum inainte. A fost asa, o aroganta, sa ii lasa pe astia sa ii bata, sa fie prima lor victorie din istorie
Si asta cu o echipa antrenata si de o femeie????????????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.