Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu, verdict clar despre noul transfer de la FCSB: „Din acest motiv îl place Gigi Becali”
0
Reacția lui Florentin Petre, când a auzit că FCSB l-a luat pe Eddy Gnahore: „E vorba de caracterul lui”
5
Bogdan Lobonț, întrebat frontal despre plecarea lui Marian Aioani de la Rapid
0
BOMBĂ: Eddy Gnahore la FCSB! Gigi Becali a confirmat transferul: „E rezolvat”
19
Știri din fotbal internațional
FIFA a făcut anunțul! Cum arată mingea cu care se va juca finala Mondialului
0
Și brazilienii s-au răsculat împotriva lui Donald Trump! » CBF apără arbitrul care l-a eliminat pe Falorin Balogun
0
Kylian Mbappe, victima rasismului în Paraguay! Val de jigniri din partea unei senatoare: „În loc de lapte matern, sugea nuci de cocos”
4
Atac fără milă: „Dacă Putin făcea la fel, războiul pornea în 2018. Trump și Infantino târăsc azi fotbalul în hazna!”
1
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
1
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Ce le-a transmis ministrul Educației absolvenților de liceu care nu reușesc ...
Libertatea
Ce vina are cipriotul ca-i aduci toti mortii sa joace Alibec,Tavi Popescu,Politic si dai afara jucatori care erau utili.Ai luat 20 de milioane din Europa anul trecut si aicheltuit 1 milion.Unde-s restul de bani?In buzunarul fetelor.Sa joace fetele atunci dar nu la pariuri, credinciosule...
Bastenitos, aia erau danezi, totuși.Reprezentau Danemarca.Fata de ăștia care reprezinta Macedonia de Nord, nici nu se compara.Civilizatie, cum spuneți voi.Este echivalentul lui 17 Nentori, Laci și alții de acest gen.Cu danezii a fost umilitor prin proportile scorului și era în Conference, nu în UCL.Oricum suntem varza
Mulțumim scăldații, mulțumim schija! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ați uitat sa scrieți de manitele încasate de fcgb! Dar e de înțeles, e o listă interminabilă!
ai distrus aceasta echipa Ferguston de pipera ,daca un jucator incearca sa dribleze tu il scoti din echipa ca chipurile pierde mingia ,asta ai inteles tu din fotbal,Tanase a facut misto de tine cind tea numit FERGUSON si tu ai crezut ca esti cel mai tare din stana. Cioban ai fost cioban ai sa ramai,indiferent de cati bani ai - esti nimeni in drum la fotbal -depaseste nivelul tau.
Asta este "mina" lui Gaman. :)) Daca le dadea arbitru vreo 30%, rezultatul putea sa fie altul. Sfrijitii au dat 2 goluri dar daca nu se precipitau, mai inscriau vreo 3 sau 4, si aveam scorul Europei.
Gigi Becali, răspi(ca)cat la GSP
Cine e Becali? Cu litera mica! Un misit de jucători , care se da mare patriot, dar urmărește doar profitul! Sunt fan STEAUA din 1984! Acest om nu reprezintă STEAUA , doar propriul interes!
Trufia lui Becali il costa foarte mult !! Ne spunea zilele trecute ca va fi 3-0 la pauza pentru echipa lui !!!! O mare rusine a fotbalului romanesc !! Sa te invinga in doua meciuri o echipa din Macedonia de Nord este de o jena imensa !! Degeaba tot vor sa castige campionatul atata timp cat imediat ce ies in Europa se fac efectiv de ras !!
A crezut că-i iese cum i-a ieșit cu aia din Andorra ,dar n-a,ulciorul nu merge de multe ori la apă. Bet bet beee .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.