Alte știri din fotbal
AI la FCSB » Inteligența artificială a ajuns și la clubul lui Becali: „Antrenorii au acceptat”
0
Investiție record la Universitatea Craiova! Totul pentru titlu în Superliga
0
Kopic a identificat o problemă care se repetă la Dinamo în 2026: „Aici trebuie să progresăm”
0
Veste importantă pentru Mirel Rădoi » Revenire la antrenamentele lui FCSB
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
Hai ca unii jucatori nici nu-l mai baga in seama!
Gigi Becali ar trebui să învețe ceva . Are dreptate cu o echipă ca adversara de ieri seara ar fi trebuit jucat mult mai bine . Dar dacă după fiecare meci , intrii în direct pe toate canalele sportive și le critici nu va fii mai bine . Ar fii momentul să încerce poate reușeste măcar o lună să lase acești jucători fără critici și poate o să fie bine . Și să nu mai facă tâmpenii , că după 45 de minute schimbă jucători ca Olaru , fără de care nu știu dacă lua cele două campionate . Sunt oameni m-ai greșesc într-o seară sunt foarte buni , după care le faci de toate felurile .
A greșit din cauza gazonului ud. Ngezana e cel mai bun apărător din campionatul intern.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.