Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
nush de ce vorbeste Gigi Becali; steaua 0 puncte, cfr 3 puncte. nu mai conteaza trecutul conteaza prezentul si viitorul.
Intr-adevar, CFRul a facut deja 3 puncte si Steaua niciunul. Adevaruri multe graiesti, gigi
Intr-adevar, CFRul a facut deja 3 puncte si Steaua niciunul. Adevaruri multe graiesti, gigi
toata lumea ca vai ce grea e grupa CFR-ului... ce dreac grupa au ma? pai se compara cu cea a Stelei cu Bayern? a uitat toata lumea cine e Bayern?? Cu lyon care totusi au avut si ei o prioada mai naspa.. ce vrei se plictisise si ei de fotbal... cu Florenta lui Mutu care trage la titlu in Italia.
ciobanu este de la glumeti
bine le spui zile.
@denis : eu cred ca tu traiesti in alta tara ce spui tu acolo e mentalitate de anglia spania italia. Pai noi ne comparam cu ei? Eu zic sa ne vedem lungul nasului si sa consideram performante ceva peste medie si pana acum doar Steaua a reusit performante in Europa acolo unde se arata adevarata valoare si se va vedea sezonul asta ca CFR n-o sa arate nimic pentru ca n-are valoare. Acel event a fost luat prin circumstante favorabile..voi ati jucat fotbal doar in tur...
vreau si eu bordeaux in locul fiorentinei in lupta pt locul 3. prost tare muresan asta
renuntati la smiley face ca sunteti penibili
votati telemeaua!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.