Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
1
Știri din fotbal internațional
Anglia - Argentina, semifinală explozivă de Mondial: Gordon deschide scorul în minutul 55
10
A atras toată atenția cu accesoriul misterios purtat în Anglia - Argentina: „Nimeni nu va ști vreodată”
0
Siderat la pauză de ce a văzut în Anglia - Argentina: „Cea mai urâtă repriză de la Mondial!”
0
Nimeni nu se aștepta! Anglia - Argentina a intrat în istoria Campionatului Mondial cu un record nemaivăzut
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Pot spune ca sunteti idioti! La ce meci v-ati uitat??????
No, mai Radoi, unde putem vedea echipa aia de Liga Campionilor??? N-am vazut niciodata un cetatean mai prooost nimerit, din greseala, pe un teren de fotbal cum este "celebrul" capitan Ra2!
normal,acum da-ti vina pe portar ca fundasii au dormit! apropo, GSP DE TOT PISATU
Zapata este, de departe, cel mai bun fotbalist de la Steaua! Poate singurul... Dar ce sa faca el daca ceilalti nu-l ajuta deloc?!? De 30 de ani astept o faza de fotbal creata de Steaua. Degeaba...
TE IUBIM LYON ! PACAT ! TREBUIA SA LE DAI 4 - 5 . SA CRAPE CIOBANUL DE FURIE ! ESTE BINE SI ASA , PINA LA URMA ! PCH
Pai cum? Gafata...aaa, pardon Zapata e considerat cel mai bun portar din tara impreuna cu Lobont, deci de ce sa-l hulim, fiti seriosi, cum sa de-a steaua un asemenea jucator la o parte, sunteti nebuni, sa mai aduca inca 3,4 la fel ar fi o alta mancare de peste, dar nu sa-l inlature. Gura bogata asta de Becali il lauda de nu-i adevarat. adevarul? Pana nu se aduc jucatori de la 6-7 milioane bucata nu veti face performanta nici voi, dar nici noi (Noi? prefer sa nu dau numele echipei)
Alooo!!! Mirele, tu specialistul in Champions League, voi nu ne-ati facut de ras? Hai veniti in campionatul lui Mitica si balacariti-va cu restul ca asa va sta bine. Numai asa sunteti importanti
AA ; si inca ceva; cand vre-odata o sa laudati si voi o echipa Romaneasca? Pt. atat cat a jucat; Bine,prost ,ca a castigat sau a pierdut ; cl sau cupa uefa sunteti la fel! Niste lepre care nu tin cu noi !! TIN CU URSU'!!
Mesaj catre GSP: S-a vazut ca este diferenta foarte mare intre Lyon si Steaua. Tot asa mare dferenta este intre L'Equipe si GSP. Sunteti varza !!!
daca nu te pricepi frate nu mai scrie, te rugam. Ai din zid ce faceau? de ce i-au lasat pe cei 2 francezi acolo ? Cand ai in fatza pe cel mai bun executant de lovituri libere din lume, tu ca echipa te asezi toata in poarta si poate ai noroc si scapi. Zapata este cel mai bun, si daca nu era el Steaua nu ajunge aici. Rusine pentru articolul asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.