Alte știri din fotbal
Îl deturnează FCSB pe Boateng?! „Mi-a zis că ar dori să vină” » Coșmar pentru Dinamo: Gigi Becali a intrat pe fir
0
MM Stoica s-a dezlănțuit, a sărit și și-a ridicat tricoul. Imagini nebune surprinse la „oficială”
0
Giani Kiriță se ia de Andrei Nicolescu: „Așa s-a ordonat de sus” + „Îți râde Mihai Stoica în nas”
1
Gică Popescu îl plânge: „Astăzi am pierdut unul dintre cei mai loiali oameni. A fost mereu lângă mine în ultimii 40 de ani”
0
Știri din fotbal internațional
Cosmin Olăroiu, dat afară de la națională!
0
Viktor Gyokeres nu și-a renegat deloc originile: „Înapoi la rădăcini!” » Starul lui Mikel Arteta visează să devină campionul Europei în țara bunicului său maghiar
0
Nu e o coincidență! Cum au reuşit doi bărbaţi pirpirii să domine fotbalul mondial şi vestiarele pline de jucători-milionari
0
Iată ultima echipă promovată în Serie A după o regulă neobișnuită!
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
1
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Vladimir Putin a cerut ca România să-i predea drona care s-a prăbușit pe un ...
Libertatea
Ce înseamnă pentru români facturile calculate în euro
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Mărturiile unor oameni din Galați, despre momentul prăbușirii dronei ...
Libertatea
Garcia a luat roșu în minutul 79, scorul era 1-2, se califica Atletico. Cumva 11/11 reușise și echipa lui Cholo ceva, nu au primit acel gol ca bonus, l-au marcat, cu mingea în poarta Barcelonei. Poate mai marca Atletico, poate marca Barca, poate marcau ambele sau niciuna. Văd că nici nemții nu mai sunt ce erau odată, citind declarațiile lui Flick. La fel cum nici olandezii nu mai sunt olandezi, citindu-l pe Slot. Parcă îl aud pe Neagoe, mereu am jucat extraordinar, am dominat, meritam, dar arbitrul, VAR sau iarba tunsă greșit ne-au împiedicat.
”De fapt” cred că voiai să zici că dacă jucau 11/11, le-ar fi dat cu terenul în cap choloșiștilor, bănuiesc că asta voiai să zici, dar ți-a fost rușine, sau n-ai înțeles ce fotbal joacă una și cealaltă echipă. Nu există termen de comparație. Ca de obicei, Cholo câștigă printr-o anume conjunctură, dar în faza următoare va fi ”măturat”, fiindcă ”urciorul nu merde de multe ori.....”
Stai să vezi cum e la Munchen...
De fapt a fost iarba prea mare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.