Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Oana Gheorghiu crede că și compania TAROM ar trebui să fie privatizată după ...
Libertatea
SUNT PROFUND AFECTTAT DE CE A JUCAT CFR, DE VALOAREA NEMTILOR, SI CE ESTE IN CANPIONATUL NOSTRU DACA OTELUL CONDUCE DETASAT.ESTE O MAFIE FARA PRECEDENT.ASA VA FI SI RESTULMECIURILOR, STEAU A CASTIGSAT CU ARBITRU, SI SE CRED MARI.E O RUSINE FOTBALUL DIN ROMANIA.
N-am uitat nimic, dar in ultimul timp gresesti cam mult, esti prea neconcentrat. Curtu are un singur atu: echipa a inceput sa joace fotbal, dar din pacate are niste idei fixe in legatura cu Rada si cu Emil Dica. Trebuia sa joace cu Piccolo si cu Alcantara de la inceputul meciului. Tu, draga capitane ai conflicte si cu conducerea si asta afecteaza munca ta pe teren. Pe de alta parte ai si dreptate: daca au fost prime, atunci trebuiesc platite. In fine, suporterii te judeca dupa jocul prestat.
Pritene nu uita un aspect foarte important:Cadu a facut multe lucruri bune pt CFR,deci merita respect in timp ce Cartu nu a fact nimic bun iar pt ca critica echipa in public merita dispret total.De altfel nu-mi amintesc de rezultate pozitive notabile in cariera de antrenor a lui Cartu.
"Probabil că dacă am fi avut şi noi un Van Gaal, atunci nu s-ar fi pierdut de maniera asta." Daca acest peltic blatist mic, protejat ani la randul de catre arbitrii corupti...ar fi facut aceasta declaratie intr-o tara normal....va garantez ca zbura in urmatoarele minute de la echipa. Si nici alte echipe nu l-ar fi angajat. E o atitudine complet neprofesionista indiferent de cat de slab e Scartu ca antrenor.
mei cadu dar nu crezi ca singurele puncte comune in toti acesti ani si sub conducerea a mai multor tehnicieni sunteti voi JUCATORII? de ce cautati vinovati in alta parte - luati o oglinda si uitati-va la ea, ce vedeti?
FELICITARI CADU!!Fi sigur ca nu am uitat nici o clipa ce ai facut tu pt CFR.Esti un adevarat capitan si ai caracter deosebit.Te vom iubi mereu.Sa stii ca cei care au guiduit nu au fost suporteri CFR,in acea seara pe stadion au fost prezenti oportunisti care vin doar la meciurile speciale iar ei nici macar nu te cunosc,au huiduit pur si simplu un jucator care au considerat ei ca a gresit la o faza.Noi suporterii CFR in general nu ne huiduim jucatorii cu atat mai putin pe tine.RESPECT CADU.HAI CFR
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.