Comentarii (10)
cfrclujole  •  26 August 2012, 21:42
Postat de arayas pe 02 August 2012, 00:00

Vai mama ei de echipa! Ce rapandule de stranieri au luat astia! Ca fotbalisti sigur nu sunt! N-o sa treaca mai departe cu bambiliciul asta! Si ca de obicei Andone va plati oalele sparte. Eu cred sincer ca de fapt Paskany spala bani prin CFR. Ca stranierii astia ii lua la oferta de la mall pe 5 euro si-o guma de mestecat!

Cadu valoreaza cat toata echipa voastra de cacao! De altfel sigur esti oaie, doar un stelemist putea vorbi de spalare de bani, ca esti obisnuit de la oier!

haideusicfr  •  05 August 2012, 16:55

Cadu ,the best of the best! Bravoi Cadu ! Super!

ovi81ugw  •  03 August 2012, 23:16
Postat de arayas pe 02 August 2012, 00:00

Vai mama ei de echipa! Ce rapandule de stranieri au luat astia! Ca fotbalisti sigur nu sunt! N-o sa treaca mai departe cu bambiliciul asta! Si ca de obicei Andone va plati oalele sparte. Eu cred sincer ca de fapt Paskany spala bani prin CFR. Ca stranierii astia ii lua la oferta de la mall pe 5 euro si-o guma de mestecat!

au fost gratis astia.vin gratis si pleaca pe milioane...si mai lasa si ceva titluri prin vitrina ....nu ca elton, cr tanase ,tatarusanu,m.costea care au venit pe milioane si pleaca dati afara.

fotbal_perfect  •  02 August 2012, 17:14

OLE OLE,OLE OLA,FELICITATI CAMPIOANA!OLE OLE,OLE OLA FELICITATI CAMPIOANA

rin08  •  02 August 2012, 10:14

ce va mai roade invidia?

albusibiu  •  02 August 2012, 09:36

Cata inciudare pe aici. Cati sufera de grija CFR-ului. Este perfect asa, asta inseamna ca suntem de 2 ori MAI campioni!

arayas  •  02 August 2012, 00:00

Vai mama ei de echipa! Ce rapandule de stranieri au luat astia! Ca fotbalisti sigur nu sunt! N-o sa treaca mai departe cu bambiliciul asta! Si ca de obicei Andone va plati oalele sparte. Eu cred sincer ca de fapt Paskany spala bani prin CFR. Ca stranierii astia ii lua la oferta de la mall pe 5 euro si-o guma de mestecat!

mircea1957  •  01 August 2012, 23:50

Rusine CFR. Numai din "pomana"? Acasa? campioana pestisorului prajit

stelist1986  •  01 August 2012, 23:41

cred ca astia au doua victorii in Europa... cu tot cu asta de azi. Are 22 meciuri dar parca joaca la campioana Luxemburgului. Castiga cate un meci, accidental, in preliminarii...

badeadorian  •  01 August 2012, 23:22

Bravo CFR ... 1-0 dar Bravooooo Vasluiiiiiii 0-1 la Fener !!!!! Hai ca se poate !!!!!!