Alte știri din fotbal
CFR Cluj - U Cluj, derby la cote maxime în lupta la titlu! Echipele de start
0
Marius Croitoru, după Botoșani - Oțelul 1-1: „Cel mai slab de când sunt eu!”
1
Cine arbitrează Dinamo - Rapid, derby-ul etapei #6 din play-off
0
„E din ce în ce mai aproape” » Drona prăbușită la Galați l-a speriat și pe fostul lider al vestiarului
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Newcastle » Căzuți pe 2, „tunarii” sunt obligați să câștige. Echipele de start
0
Turcii, nemiloși după debutul lui Rădoi: „Echipa s-a prăbușit. Primul test ridică semne de întrebare”
0
Miraculos! Era 3-0 la pauză în meciul lui Bayern, dar a urmat un act secund de poveste
0
Celebrul arbitru, în centrul unui scandal uriaș: „A bătut în geamul camerei VAR și și-a presat colegii să schimbe decizia!”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Asta-i reteta succesului! La fel e si Manchester, Chelsea,Real Madrid, chiar si Bayern. Singura exceptie sa zicem e Barcelona unde sant destui spanioli. Ideea e sa ai cei mai de valoare jucatori pe fiecare post...deci probabilitatea ca ei sa fie in majoritate autohtoni e foarte mica (in special in Europa)avand in vedere ca in Africa si America Latina sant f. multe valori fotbalistice.
ba sunteti terminati? cum a jucat 90 de min fara niciun italian odata ce la bagat pe Materazzi? voi nu ganditi in seara asta ce scrieti absolut deloc?
Forza Chivu !!! Forza Roma !!!
Suntem 2 marinari rumini pe insula asta in mijlocul furtuni in pacific ...nu mai avem mincare si apa este foarte putina dar bateriile inca mai functioneaza astfel incit am fost emotionati sa aflam de chivu si echipa lui !!! Inainte sa murim am vrea sa transmitem poporului roman un ultim mesaj !!! Mutumim Chivu pentru ce faci pentru romania !!! 68 de min si 35 de secunde in triocul lui milan Am pus un mesaj mai mare in sticla si sper sa ajunga la voi intr-o zi la constanta !!! Mindrii de chivu !
Voi vedeti ca echipa se cheama INTERNAZIONALE Milano?
Materzzi...
super inter,super jose..............acum hai la real madrid. OLE OLE ,OLE INTERRRRR, INTERRRRRRRRRRRRRR
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.