Alte știri din fotbal
Universitatea Cluj și-a lansat noile echipamente pentru sezonul 2026-2027! Cum arată tricourile „Șepcilor Roșii” + reacțiile fanilor
0
Este încântat de transferul aproape făcut de FCSB: „Un jucător foarte bun! Intră direct titular!”
0
Kyros Vassaras l-a scos de la naftalină pe Ovidiu Hațegan! Suspendat din februarie în Superligă a fost trimis în Europa League
0
Golgheterul Farului, tot mai aproape de transfer! „Dacă vor fi condiții bune, va pleca”
1
Știri din fotbal internațional
Transfer de 115 de milioane de euro în Premier League! Tottenham l-a prezentat oficial pe unul dintre cei mai buni mijlocași din Europa
0
Brazilienii au sărit la gâtul lui Ancelotti, după eșecul de la Mondial: „Bătrân idiot” / „Insultă la adresa noastră”
0
UEFA atacă FIFA în scandalul „Balogun”: „S-a depășit o linie roșie”
0
FIFA, încolțită după acest precedent periculos! Acum și Franța vrea anularea unui avertisment
0
Lifestyle
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
7
Opacitate cronică în privința activității SPP. Numărul persoanelor care ...
Libertatea
„Am măsurat 20°C în Groenlanda”. Avertismentul unui celebru cercetător care ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Cel mai nou și mai modern nod de cale ferată din România arată ca-n filme: ...
Libertatea
chiar ca e de ris, dupa 1-5 la Frankfurt, ironii a la meme
Sa nu uitam ca magarii de turci au facut scandal, cel mai probabil cu largul concurs al autoritatilor locale, in preajma hotelului in care erau cazati cei de la Liverpool. UEFA ar trebui sa pedepseasca si asmemenea manifestari nesportive.
Asta seamana cu postarea olgutei (leul albastru si turcul), dar mai este pana la final. Balcanism sadea (ca tot este cuvant turcesc) la victorie bem sampanie, la infrangere se lasa cu clabuci (nu de la sampanie). Mai vedem, baskane!
Bre, Efendi! Cine rade la urmă, rade mai bine. Nu vă comportați așa… Poate vă mai întâlniți pe traseu. Ați avut baftă și cam atât, ca nu sunteți cine știe ce echipă mare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.