Alte știri din fotbal

Alexandru Albu a fost prezentat oficial și a vorbit în premieră despre scandalul violent de la Botoșani: „Nu suntem la MMA”
0

„Ce îi transmiți lui Rotaru, după ce a criticat schimbările?” » 3 subiecte lămurite de Mirel Rădoi în conferință: „S-a făcut tam-tam”
0

Moment istoric în fotbalul feminin. S-a făcut cel mai scump transfer: Arsenal i-a luat vedeta lui Liverpool
0

În plin scandal, clubul din România și-a anunțat retragerea: „Decizie definitivă. Nu putem să mai rămânem într-un astfel de fotbal”
3
Știri din fotbal internațional

MM Stoica face praf iminentul transfer al lui Mihăilă: „Iese din fotbalul mare”
0

Răzbunarea „cormoranilor” » Refuzată de Newcastle pentru transferul lui Alexander Isak, Liverpool le fură ținta „coțofenelor”
0

Transfer și pentru Olimpiu Moruțan! » Contract pe 3 ani: „Achiziție de calitate. Noul decar al echipei”
3

La 26 de ani, golgheterul Serie A a ales să se transfere în Arabia Saudită
0
Lifestyle

„Am avut mereu o înclinație către joacă și competiție” » Interviu cu actrița Raluca Aprodu: „Relația cu sportul e cea mai lungă din viața mea”
0

Au apărut primele imagini de la petrecerea nebună a lui Lamine Yamal! » Cu ce s-a îmbrăcat fotbalistul
3

Un model dezvăluie ce voia Yamal la petrecere: „Ne dădea o sumă între 10.000 și 20.000 de euro”
14

Talismanul secret al lui Alex Dobre! A stat lângă patronul Rapidului și a făcut show în lojă: „Mă motivează la fiecare meci”
3
Crede ma, ti ai dori si tu sa stai in " ***" astia ! In fine...! Ce vreau sa zic....repet, nu sunt fan Simion, nu am fost niciodata....ba chiar il consider un lingusitor care a jucat intr un fel prin care a castigat votantii lui Georgescu ! Dar....decat Nicusor , mai bine Simion sau oricine altcineva ! Cum adica sa fie Romania condusa de *** aia de Nicusor ??! Am impresia ca este si semi ***...nu stiu, *** Ala are fata de presedinte ? Fereasca Dumnezeu ! Imi doream sa iasa Ponta, chiar Crin Antonescu...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
un sincer bravo Istvan Kovacs! Un om hulit de unii, ca are casa in Cluj, ca e maghiar, ca a fost arbitru de rezerva la campionatul european ca una, ca alta. Istvan Kovacs si-a urmat insa calea si uite ca i-a fost rasplatita consecventa si valoarea. Sper sa mai vedem reprezentanti ai Romaniei in astfel de ipostaze care ne pun pe harta lumii. Este o realizare notabila si o postura de mare raspundere. Succes!
stai in cocotierii din africa sa nu te intorci ca oricum la noi sunt ***...si multi!!!! si fa-i chemare si lui simion ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din nou trebuie felicitat Gigi Becali. Sigur s-a rugat pentru el să ajungă la finală. Prietenii știu de ce...
E o realizare deosebită! Dacă se concentrează bine și face un meci bun, are ușa deschisă către mondial! Bravo lui, felicitări!
Eu sunt departe de Romania, pe alt continent. Nu cred ca se poate vota de aici ! Dar daca eram in tara, votam Simion ! Nu ptr ca imi este drag, dar votam anti Nicusor ! In acelasi timp, il felicit pe Istvan, si ii urez sa aiba o finala usoara, fara probleme, sa nu primeasca nici un repros , el sau brigada lui ! Deci, nu se prea potriveste ce ai spus tu acelui user ! Si nici nu sunt de acord cu ce a spus el. Istvan chiar este unul dintre cei mai buni arbitrii din lume...CAND VREA EL!
s-a trezit Mirel din Turnu Magurele...
Asa e ca votezi cu Simion?!
Primul e italian, urmatorii doi sunt francezi...cum ar putea arbitra ei un meci intre o echipa din Franta si una din Italia?! Daca fcsb ar fi ajuns in finala Champions League, Istvan n-ar mai fi fost delegat.
Miza e alta.PSG trebuie sa casyige UCL si trebuia luata o masura de siguranta in plus.Aveau nevoie la centru de un hot de clasa mondiala...Daca inter incearca sa incurce socoteala intervine al nostru , care nu este chiar al nostru.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.