Alte știri din fotbal
„Salariile sunt blocate!” » Promovează în Superliga și au fost „păcăliți” de primar: „Cred că e unic în fotbalul românesc”
1
Vulcanul de pe Arenă: câte bilete s-au vândut la Dinamo - Craiova și cum vor oltenii să ia cu asalt Capitala
0
A doua zi după victoria cu Farul, Gigi Becali i-a anunțat în direct plecarea de la FCSB: „A fost ultimul meci, la revedere! La revedere!”
6
Mama lui Alex Dobre, mesaj dur pe rețelele sociale: „Ați procedat exact ca Iuda!”
17
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a pus ochii pe starul lui Chivu! » „Are un cu totul alt profil și ar fi în contradicție cu politica clubului”
0
A picat transferul! Vești proaste pentru Adrian Mititelu
0
Lukaku plătește scump! Amendă uriașă în scandalul cu șefii lui Napoli
0
După 9 luni de antrenat în Africa, Reghecampf oferă detalii inedite: „Știți cât am buget aici?” + Singura echipă pentru care ar reveni în România
1
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Planul strategic al lui Xi Jinping care a salvat China din fața șocului ...
Libertatea
Pariul riscant al PSD: Moțiune de cenzură sau anticipate? De ce Nicușor Dan ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Ce a cauzat creșterea uriașă de tensiune electrică după explozia de la CET ...
Libertatea
Ionescu este un om irealist in vorbele sale. Cum poate compara Stuttgart cu Urziceni?
Mosule ce tanar esti.Ce rezultate ai ca antrenor? TE ROG NU TE M AI BAGA IN SEAMA NULITATE SINCER MA OFTICI SI SINT MULTI CA TINE
...iar ne intalnim, maestre!Sigur ca au sanse egale.Ce sanse atzi dat echipei dvs. de suflet inainte de meciul cu Stuttgart-ul?Logic, vedetzi Timisoara sub Unirea,-de data asta avetzi un contact cu realitatea, Unirea este campioana en-titre-dar, ce-or spune suporterii de pe Bega de asta?Cei pe care i-atzi invatzat ca un antrenor-muuult peste ceeea ce atzi fost dvs.-Lucescu=militzian=retrogradare masluita Timisoara(vedetzi ca Dembrovschi va contrazice teoria-justificare!Dar vina e a reporterului.
eu imi amintesc cand am vazut-o pe glasgow in optimi acum 2-3. imi amintesc de sevilla. dar pe stuttgart si cu atat mai putin pe urziceni nu prea le-am vazut pe nicaieri. si tocmai ele fac scandal ca se califica. =))
cum sa aibe sanse egale, ba voi chiar nu mai ganditi? deja face pe ea europa cand aude de echipele romanesti :))))
fumigene ptr suporteri ,bombe cu miros ptr petreceri ,brichete cu apa ptr a face o farsa unui prieten toate le gasesti pe CADOURI SI FARSE succes la mai multe farse
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.