Alte știri din fotbal
Gata să revină în Superliga după 34 de ani: „O spun în premieră, a fost semnat contractul!”
0
Le-au prezentat înregistrările! Iată ce i s-a zis în cască lui Radu Petrescu, înainte de gafa de la Ploiești
0
Cea mai dură reacție după suspendarea lui Radu Petrescu: „Probabil Vassaras a băut apă distilată”
0
Epassy sau Roșca? Legenda lui Dinamo a ales înaintea derby-ului cu Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Portughezii i-au citit pe buze lui Vinicius! Ce a strigat în scandalul din Benfica - Real Madrid
0
Vincent Kompany dezvăluie cel mai dificil adversar din carieră: „Îi respect pe Messi și Ronaldo, dar el a fost ceva special”
0
Carragher și Henry au văzut eșecul lui Chivu și au rămas mască: „Să le acordăm mai mult respect”
0
Record negativ înregistrat de „tunari” » Piers Morgan răbufnește: „Ne sufocăm. Din nou!”
2
Lifestyle
Studiu înfiorător: TOATE căștile audio „pot cauza cancer, probleme de dezvoltare neurologică și feminizarea bărbaților”
0
Jenson Button a dezvăluit ce privilegiu pe viață primește fiecare campion de Formula 1: „Se numește permisul roșu”
0
Are 57 de selecții în naționala României și a semnat cu Asia Express! Avem toate detaliile
3
Jucătoarea de pe locul 23 WTA, dezvăluiri incredibile despre academia lui Mouratoglou: „În a treia zi a venit altul! L-am întrebat cine este...”
0
Procesul lui Niculae Bădălău zace de 3 ani în camera preliminară, deși ...
Libertatea
Jocurile Olimpice, un maraton sexual? O sportivă a avut curajul să explice ...
Adevărul
Aurel Țicleanu, despre stenogramele explozive cu Craiova Maxima: „M-am ...
GSP SPECIAL
Realitatea Plus, emisie suspendată timp de 3 ore. Anca Alexandrescu acuză ...
Libertatea
Parca omul se tragea din maimuta. Ce facem, il renegam pe bunicul?
Foarte uimit sunt de faptul că ați publicat așa ceva,bravo vouă, asta denotă că aveți coloană....bravo.Nu sunt ironic...vă felicit din tot sufletul
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un barbat. Punct !
Chilavert are dreptate 1000/% !!! Degeaba încercați voi să spălați creierele cu rasismul vostru!!! Portughezul care l-a făcut pe vinicius maimuță a insultat de fapt maimuțele nu specimenul vinicius!!!!
Respect Chilavert !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Respect Chilavert!
tchouameni si rudiger sunt mult mai negri de decat vinicius. ei de ce nu s-au plans de rasism cu benfica? poate pentru ca nu a fost rasism. ce a avut lumea si jucatorii au avut cu vinicius personal nu cu rasa de culoare. ca i-au zis maimuta? chiar arata ca una. si se comporta ca una. si asta nu e rasism, maimuta e o specie. de ce doar cu vinicius sunt scandaluri din astea? ca nu sunt si altii destul de pestriti pe acolo si uite nu fac scandal. eu sper sa scapam de vinicius cat mai rapid, cum am scapat si de murihno, de altfel.
Derapajul este al dumneavoastra, nu al lui Chilavert. Au ajuns oamenii care spun lucruri de bun simt sa fie catalogati drept extremisti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.