Alte știri din fotbal
A marcat de două ori contra FCSB și s-a convins: „Rămânem cu ideea asta”
0
Ștefan Târnovanu a făcut show la declarații: „Vai de capul nostru! Nu mai e nevoie de antrenor la meciul ăsta” + Ce spune despre plecare
0
Valeriu Iftime a spus cine va câștiga barajul Dinamo - FCSB: „Ea e mai bună!”
0
Un titular e OUT la baraj! Patronul FCSB a anunțat echipa cu Dinamo: „Doar o întrebare”
0
Știri din fotbal internațional
Au scris istorie în Serie A: Como este în Liga Campionilor! Dezastru pentru Milan și Juventus
0
Echipa care câștiga La Liga acum 26 de ani a promovat din nou în primul eșalon!
0
Surpriza sezonului în Europa?! Echipa din Liga 2 a câștigat Cupa și merge în Europa League
0
Pep Guardiola, în lacrimi la despărțirea de Manchester City, sub privirile tatălui său: „De ce mă iubiți atât de mult?”
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
De ce nu scad prețurile locuințelor deși România traversează o criză ...
Libertatea
Noi dezvăluiri despre viața ascunsă a cuplului Macron. Brigitte Macron, ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, contestat din interiorul PNL la aniversarea liberalilor: „Un ...
Libertatea
Un punct de vedere foarte pertinent, pacat ca atunci cind vine vorba de alte echipe, mai ales rivale, se uita de principiile astea si se apeleaza la mistouri si ironii de doi bani...poate nu e cazul tau, dar sigur cred ca ai observat asta.
campanie de distrugere si discreditare a Stelei in primul rand , a jurnalismului SPORTIV !!! in general ... numai ca prin stilul asta de a face sport GSP-ul se autodistruge ... in timp ce altii transmit si fac analiza la o gramada de meciuri din UCL si EL , ei se ocupa de scandaluri , can can ... JALNICI !!!
pana unde poate ajunge ineptia.....jucatorul LUI X la injurat pe jucatorul LUI Y ?!!!!!! Orice numai sa destabilizeze Steaua.....suntem tara demolatorilor ferventi!
deci penibilitatea gurnalistilor nu are limita..ba voi ati vazut batai ppe teren intre jucatori ( tineti minte capu in gura dat de M.Constantin lui Dica la rapid) dar nu le-ati pus pe prima pagina. acum i-ati pus si in tabere-adusi de reghe vs adusi de mm...doamne, chiar nu maiaveti picde bun-simt?
Interesant ...steoaia formeaza o echipa ...halal de mama ei ...
MM va continua la Steaua până va ieși Jiji afară, deci și Tatu !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.