Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
E logic ce spui, ca idee generală. Însă in aceasta situație lucrurile par ceva mai complicate se pare, altfel nu se explica implicarea lui Macron in prelungirea contractului și cum au stat preș miliardarii in fața unui ***, totuși, că nu e vreun doctor. E un fotbalist foarte bun, dar singur nu câștigă nimic. De aia și tot bagă miliarde, asta pe lângă nevoia de a construi un zoo fotbalistic la care se uită lumea, iar ei își ating scopul de promovare. Dar Franța a pus și condiții arabilor, pentru ca ei să poată investi in PSG, prin urmare trebuie și ei să mai facă concesii. Eu așa cred, privind toată povestea în ansamblu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu ia el decizii in club 100%. Arabi din club fac asta. Sunt prea mandrii arabii, cel putin asa ii cunosc eu. Dapei arabi multimiliardari care exact pt asta au cumparat un club ca PSG....sa faca ei pe football manager...parerea mea
Ceva i s-a promis, conflictul cu Neymar e de notorietate, directorul sportiv a fost schimbat, iar impresiile lui de mare vedetă au fost vizibile și în negocierile pentru prelungirea contractului. Nu trebuie să cred presa, dar sunt cam multe coincidențe.
Mvaaai! L-ai sărit pe Gigi din schemă? „Cred că până la urmă îl iau pe Mbappe la schimb cu Octavian Popescu. Mi-a zis mie Giovanni că PSG e în limbă după Tavi” :)))
Tipul asta a prins curaj si comenteaza aiurea. Ar trebui tinut rezerva o perioada
tu ii crezi pe astia din "presa"? Nu au subiecte si mai invart niste zvonuri. Nu i-a promis nimeni o sa ia deciziile importante in club si prostii de genu asta. E jucator nu antrenor sau director tehnic. Daca era adevarat iesea in presa un comunicat oficial din partea PSG pe tema asta dupa semnarea contractului. Asa fac ziaristii, fac circ din orice
Sincer ma asteptam sa citesc ceva de Ianis..."recuperarea lui Ianis e mai lunga decat s-a preconizat, astfel PSG a renuntat la tratative, spre supararea lui Mbape care isi dorea foarte mult un trio ofensiv alaturi de Ianis si Dennis Man, PSG urmand sa-i ofere Parmei pe Neymar ,Messi si 10 butoaie de varza murata in schimbul galacticului Denis. Fara Ianis si Denis este greu de crezut ca PSG are sansa sa devina competitiva..."in acest moment Mbape trebuie sa se transere la Rangers sau eventual sa ajunga sub comanda lui Sumudica , acestea fiind singurele solutii prin care poate continua performanta, el are nevoie de sustinere, in mod special pe flancul central si zona defensiva din atac, unde nu exceleaza fiind incapabil sa inscrie cand mungea nu este la el ", sustin cativa experti francezi.
daca nu-i convine, să ceară transferul în Liga 1, sau Superliga :)) cum se numește mai nou competiția de folbal din romania.
Ca simpatizant al Realului, încep să mă bucur tot mai mult că a rămas la PSG. Ăsta e mai toxic ca AMP, cred că și la naționala Franței se va vedea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.