Alte știri din fotbal
Termenul în dosarul excluderii lui FCU Craiova din Liga 2 » Cerința lui Adrian Mititelu
0
„Mărgelatu” Florin Piersic a împlinit azi 90 de ani! Marea lui iubire din fotbal: „Bagă golul cum știi tu!"
3
Care criză? » GSP a aflat cu cât îl plătește lunar CFR Cluj pe unul dintre eroii meciului cu FCSB!
4
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, fascinat de golul etapei în Superliga: „De antologie!”
0
Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho a vorbit despre Cristi Chivu și alt antrenor important: „Sunt băieții mei, sunt speciali pentru mine”
0
Pierdere imensă pentru Cristi Chivu! » Omul de bază ratează meciul decisiv din Liga Campionilor
0
PSV încasează o sumă enormă în Liga Campionilor
0
PAOK a contactat UEFA, după tragedia care a avut loc în România
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Titi Aur: „S-a întâmplat ceva în interiorul microbuzului”. Filmul ...
Libertatea
Doamne cata ura, ce copii tampitzei, si tocmai ce-i felicitasem pe otelari pt jocul prestat. Romania, pe scurt!
stiu,ei chiar nu-si dau seama?
Acum sper ca intelegi de ce nu merita sa le dai dreptate in ceva! Astia sunt cei mai mari perversi,ca si seful lor! Merita tot clubul suspendat pe viata,pentru comportamentul lor de jigodii
ai un spirit de observatie foarte prost!nu vezi ca stelistii injura Otelul iar dinamovistii,rapidistii,timisorenii,clujenii ii felicita!
ma socheaza cand tot ne fac pe noi tigani,dar ei sunt cei mai mari tigani si in comportament,si in etnie!
pai au pierdut supercupa la piatra neamt si de aia nu-i suporta pe galateni dar oricum....cine tine cu steaua sai f-tem familia
Mereu cand chiar jucam bine si iesim la joc(Otelul din ambele manse cu MUFC), pierdem meciul! Culmea e ca ne iese(scoatem punctul) cand ne aparam tot meciul(vezi Steaua-Schalke). Diferenta de valoare e raspunsul, cred.
De ce otelul la picioarele diavolilor?? Otelul a jucat foarte ok pentru o echipa din tara manelistilor si pirandelor, iar daca era vorba de stoaia, sunt convins ca i-ati fi ridicat in slavi iar titlul ar fi fost "Rezultat istoric pentru steaua, doar 0-2 pe Teatrul Viselor"!!
pt voi astia care va tot luati de otelul galati in special ala care a latrat mai devremeca otelu e caca ii amintesc ca dinamo nu a ajuns niciodata in chl . Nu e otelul o mare fortza dar a demonstrat ca cel putin joaca fotbal nu a stat in aparare ca alte echipe cand au jucat in chl
alt stelist incult
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.