Alte știri din fotbal
Raul Rusescu, uluit de jucătorul momentului în Superliga: „Incredibil, incredibil! Până acum călca pe minge”
0
Gol din penalty în prelungiri la Sepsi - Voluntari! Suspansul continuă în lupta pentru promovare
0
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Patru goluri în Ghencea
0
Cine conduce clasamentul spectatorilor în Superligă: aproape de o performanță cu care se lăuda doar FCSB!
4
Știri din fotbal internațional
S-a stabilit data când se va juca meciul care poate decide titlul în Franța
0
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor
0
Propune schimbări-șoc în fotbal și îl distruge pe Infantino: „Omorâți jucătorii! Vrea să fie la Casa Albă în locul lui Trump”
0
UEFA a explicat cele mai controversate decizii de arbitraj luate marți seară în Liga Campionilor
2
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Peter Magyar vrea să desființeze televiziunea de stat din Ungaria: ...
Libertatea
Mah scuzati dar ca sa fii "sfatuitor de LUX" nu trebuie sa stii ceva ca antrenor ?? Pei pe Hagi l'am gasit noi acum sa ne dea sfaturi?? A fost un foarte mare jucator si il respect o viatza intreaga ptr asta dar ca antrenor e de o nulitate rara...Mai asteptam si alti "sfatuitori de lux" ,cine stie poate un olaroiu sau chiar Nea Gigi nu?? Ceee usor e sa te uiti la TV si sa faci tactici sau sa dai sfaturi...le recomand Football Manager e un pic mai usor decat fobalul in realitat
Cred ca Hagi are perfecta dreptate , daca S T O A I A incepe sa se bage cu fundul in poarta Adio meci castigat, dar daca va juca cum a jucat echipa Campioana CFR 1907 Cluj la Roma adica fara frica atunci poate spera la mai mult ....Doresc pe aceasta cale sa urez Echipei Campioane a Romaniei mult succes miercuri cat si in viitoarele meciuri din Champions League.
hagi, lacatus amandoi sunt cam la acelasi nivel ca antrenori, nu au mari idei...
dobrin e cel mai mare jucator, cat despre antrenorat hagi poate la fotbal cu nasturi ar avea succes...
HAGI cel mai mare jucator al tuturor timpurilor! Cel mai bun antrenor care a fost la Steaua dupa multi multi ani. Singurul care a incercat ceva cu un lot penibil de jucatori. A fost ultima data cand s-a vazut o idee... Pacat ca a fost inconjurat doar de oameni de nimic, prea redusi sa-l inteleaga. Mi-e mie rusine de nerusinarea lor. RESPECT HAGI!!!!!
Sfaturile date de Hagi mi sa par foarte bune si la obiect, numai ca reporterul l-a scris intr-un mod tendentios sugerand ca Hagi ii da sfaturi lui Lacatus. Avand in vedere aceste sfaturi, experienta, lotul de jucatori care l-a avut Hagi - slab valoric, sunt de acord cu ideea ca Becali l-a sapat pe Hagi intr-un mod ciobanesc. Cei care il contesta pe Hagi ar trebui sa se spele la gura cu detergent inainte sa vorbeasca. Bafta echipelor romanesti. P.S. Sunt suporter al Craiovei.
lasa-ne frate ca hagi e cel mai slab antrenor de pe fata pamantului
daca laca a juns sa asculte sfaturile despre antrenorat ale lui hagi.....
Aproape toate comentariile unor"fosti"stelisti(care au uitat "perioadele"cand se chinuiau...simulau ca joaca-sau antreneaza la Steaua)"suna"cam asa:"NU E BINE,AR TREBUI SA SCHIMBAM ICI-COLO,IN PUNCTELE ESENTIALE..."dupa care incepe insiruirea de sfaturi si formule de echipe.Viseaza si ei ca acum joaca,sau antreneaza la Steaua...Noapte buna,si VISE FRUMOASE!
s-o spunem si la modul politicos: Draga Gica, iti multumim ca ne-ai facut sa iesim in strada de bucurie pe vremea cand nu aveam nici paine pe masa. Dar, te rugam, LASA-TE de antrenorat, ca pur-si-simplu ... nu merge, nu tine... :( Sau daca e musai-musai, antreneaza-i pe dinamo !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.