Alte știri din fotbal
FCSB - FC Botoșani, duel cu încărcătură pentru play-off » Echipele probabile
1
După Politic, Hermannstadt mai vrea un fotbalist de la FCSB: „Am discutat cu Gigi Becali să ni-l dea”
0
Echipele de start în Universitatea Craiova - Oțelul, meci tare pentru supremație!
3
Mihăiță Pleșan a numit fotbalistul esențial pentru Craiova! Și nu este Baiaram: „Este important ca el să fie sănătos” » Ce zice de FCSB: „Play-out”
0
Știri din fotbal internațional
Eden Hazard a dezvăluit cine e cel mai bun antrenor cu care a lucrat în carieră: „Modul în care gândește și își transmite ideile este uimitor”
0
Bayern Munchen a prelungit contractul unei vedete: „Nu m-aș fi gândit niciodată că voi fi aici timp de 10 ani”
0
Thierry Henry, apariție rară alături de iubita-fotomodel: „Partenerul meu de lucruri nebunești!”
0
Un celebru director sportiv, cucerit de Chivu: „A făcut magie! Va fi antrenorul lui Inter pentru următorii 5 ani”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
mai lacatush(cu "l" mic),nu mai fii trist,fii demn shi du-te naibii de-acolo;nu eshti bun de nimic la Steaua(daca tu nu potsi face cu ashtia ceea ce facea nea Imi cu voi...)
sunteti niste crettini astia care va luati de nicolita... luati-va ma de lovin ca ala-i muratura de la steaua, nu nicolita. nicolita joaca cu determinare si cu suflet
Nu a-ti pastrat mingea pentru ca nu ai avut jucatori care sa stie sa faca asta. Lovin,Petre, Banel, sunt jucatori distructivi si nu au tehnica pasei.Steaua nu mai are un joc de posesie nu controleaza mijlocul nu are scheme de joc clare si cel mai grav nu are antrenor. Dute Laca duteeeeee
e corect asa, "sînt". e corecta si folosirea lui "î" din i in interiorul cuvantului. documenteaza-te putin si vezi de ce e corect (ca fapt divers, totul tine de limba mama, latina) ;)
Bai tata.... se spune sunt.Toti copii astia care va citesc va vor copia.Aveti un pic de grija.
galatasaray, middlesborough, etc... aceeasi piesa, alti actori.. proverbiala prostie romaneasca..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.