Comentarii (13)

tesla5000  •  12 Decembrie 2019, 16:35
Postat de parpalache pe 12 Decembrie 2019, 14:21

Parca ziceai de"bogatii Europei"!Si eu m-am referit la bugetul Atalantei,comparativ cu aia!De altfel nici la lot nu se compara,din moment ce vedetele echipei sun Muriel si Gomez care au venit la Atalanta dupa ce nu au dat randament in Spania!

Ai nevoie de traducere la limba romana, nu ma obosesc s-o fac. Adio!

parpalache  •  12 Decembrie 2019, 14:21
Postat de tesla5000 pe 12 Decembrie 2019, 12:02

Da, joaca in campionatul albanez.

Parca ziceai de"bogatii Europei"!Si eu m-am referit la bugetul Atalantei,comparativ cu aia!De altfel nici la lot nu se compara,din moment ce vedetele echipei sun Muriel si Gomez care au venit la Atalanta dupa ce nu au dat randament in Spania!

tesla5000  •  12 Decembrie 2019, 12:02
Postat de parpalache pe 12 Decembrie 2019, 11:25

Atalanta e destul de"amarasteana"fata de celelalte!

Da, joaca in campionatul albanez.

parpalache  •  12 Decembrie 2019, 11:25
Postat de tesla5000 pe 12 Decembrie 2019, 08:05

Este o editie perfecta pentru bogatii Europei, niciun club “amarastean” nu s-a “strecurat” in primavara. Vom urma alte editii de acest gen in Champions si Europa League, infiintarea celei de-a treia competitii europene are ca scop principal delimitarea financiara intre “unsii lui Dumnezeu” si “pleava”, sau “nimicarnita” cum spunea Dinu Sararu.

Atalanta e destul de"amarasteana"fata de celelalte!

cneius  •  12 Decembrie 2019, 09:59

Cum *** s-a calificat Atalanta cu 2 victorii si 1 egal ? Ce grupa aiuristica...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Sefu Banilor  •  12 Decembrie 2019, 08:48
Postat de Muzzi Ciprian pe 12 Decembrie 2019, 07:14

atlanta hawks? e in nba! ma fratilor, este atAlanta!

ce pretentii sa ai de la gsp?

tesla5000  •  12 Decembrie 2019, 08:05

Este o editie perfecta pentru bogatii Europei, niciun club “amarastean” nu s-a “strecurat” in primavara. Vom urma alte editii de acest gen in Champions si Europa League, infiintarea celei de-a treia competitii europene are ca scop principal delimitarea financiara intre “unsii lui Dumnezeu” si “pleava”, sau “nimicarnita” cum spunea Dinu Sararu.

Muzzi Ciprian  •  12 Decembrie 2019, 07:14

atlanta hawks? e in nba! ma fratilor, este atAlanta!

Robin Green  •  12 Decembrie 2019, 04:29

Sper ca Liverpool sa cada cu Atlanta... A propos, fcsb cu cine joaca??? hahaha