Postat de Christian Ciuca pe 06 Noiembrie 2019, 22:16

ce se-ntimpla la Madrid... un sfert de ora 3-0 deja.

urdea2021
urdea2021  •  07 Noiembrie 2019, 00:33
Postat de caoradea pe 07 Noiembrie 2019, 00:12

La anul bine urmatoeul set :)

In setul doi intra Viitorul, are experienta la scoruri de tenis. Baietii e tineri, face experienta. Intra si zecarul care ie thnic, are imaginatie, are strategia lui de joc. Domnilor, ne batem joc de zecar?

vishnu
vishnu  •  07 Noiembrie 2019, 00:26
Postat de urdea2021 pe 07 Noiembrie 2019, 00:06

Andone a fost cel mai bun de la Galatasaray, excelent dupa pauza. Cand se joaca setul doi?

Daca nu-l scotea Fatih Terim pe Andone, egalau la seturi si jucau la tiebreak.

caoradea
caoradea  •  07 Noiembrie 2019, 00:12

urdea2021
urdea2021  •  07 Noiembrie 2019, 00:06

bodrin
bodrin  •  06 Noiembrie 2019, 23:32

Imi aduc aminte că, în urmă cu o săptămãnă sau două-trei, citeam aici, în gsp, zicăturile unui mare antrenor român despre cât de sus este nivelul fotbalului din Turcia...sus, sus de tot...iar Andone este grozav acolo, la fel de grozav cum a fost în Spania, în Anglia și la echipa națională!

urdea2021
urdea2021  •  06 Noiembrie 2019, 23:01

Pacat ca Real nu este echipa germana, probabil va opri motoarele. In 2008, Liverpool invingea alta echipa turca, Besiktas cu 8-0, Babel marca doua goluri, astazi este in ceata oropsitilor.

1177177172317584
Christian Ciuca  •  06 Noiembrie 2019, 22:41
Postat de vishnu pe 06 Noiembrie 2019, 22:36

si tu acuma.... macar un gol sa dea, sa se remarce-ntr-un fel... ca hatrick pe Santiago Bernabeu.... e imposibil.

Christian Ciuca  •  06 Noiembrie 2019, 22:16