Postat de cetateanul_surmenat pe 24 Octombrie 2018, 00:07

Oare aceste comentarii grotesti de ce nu sunt sunt cenzurate ????? ...iosife ai uitat sa te cenzurezi dupa o ora ...daca te vede sefu ..te da afara

fcsbnuesteaua  •  24 Octombrie 2018, 09:24
Postat de poison_5 pe 23 Octombrie 2018, 22:44

Decat piticania aia de Dybala ??? :))))))) pai morutan valoreaza cat toata echipa lu juve =))))))) ...dsca mai vinde si un mbape ii cumpara si pe inter =))))

cosmin_1  •  24 Octombrie 2018, 00:27

Asta e liga lui Juventus cu Ronaldo ca principal marcator...

apollon
apollon  •  24 Octombrie 2018, 00:11

HOFFENHEIM - LYON 3-3 AU MARCAT: KRAMARIC '33 '47 / B. TRAORE '27, NDOMBELE '59, DEPAY 67 Se pot înscrie doar cinci goluri într-un meci pentru ca scorul sa fie 3-3 ? Alo!!!!???? Gazeta? V-ati facut destul de rusine azi cu articolele scrise despre Ilie Balaci.

cetateanul_surmenat
cetateanul_surmenat  •  24 Octombrie 2018, 00:07

***

spion_kop
spion_kop  •  24 Octombrie 2018, 00:00

"Patrik Hrosovsky a punctat pentru gazde în minutul 79 și a creat rumoare pe Santiago Bernabeu.". Ce ar mai fi de spus?! Doar Craitoiu poate sa stie...

dinamo_fan
dinamo_fan  •  23 Octombrie 2018, 23:51

o victorie chinuita cat o infrangere pentru Real. Benzema tinut 88 de minute. du-te lopatarule, du-te !