Comentarii (52)
valyomanyd
valyomanyd  •  21 Iulie 2021, 12:51
Postat de tororosso pe 21 Iulie 2021, 11:45

Șumudică: „Un teren imposibil!”... ce să zic ...echipa adversă a jucat pe un gazon de mătase . Mai ,,mai să luați bătaie frânarilor iar cele două goluri date au fost cadou fără a mai socoti și acel 11m ne acordat echipei gazdă . Apucăturile acestui antrenor , miștocar cu apucături de cocalar di Bucale ,nu va face mulți purici la frânari . Urmează meciuri cu echipe mult mai titrate ca CFR-ul iar moș Bibilică va pleca prin ușa din dos .

Prostovane, gazdele se antreneaza zi de zi pe acel teren..Bine, tu fiind fecesebist nu ai cum sa intelegi !

ray51
ray51  •  21 Iulie 2021, 12:23

Deocamdata trebe sa-ti cumperi o lada. Ai multe sticle de spart.

tororosso
tororosso  •  21 Iulie 2021, 11:45

vasglo
vasglo  •  21 Iulie 2021, 08:46
Postat de orlick pe 21 Iulie 2021, 08:38

Hatereala dusa la extrem, zero argumente. Steaua a jucat ani la rând in grupele cupelor europene, a prins semifinala, a învins echipa mari... Banii câștigați au fost pompați in campionatul intern, salvând,printre altele Astra, CFR și Viitorul de la colaps. Drept mulțumire, Dancu, Burleanu, Niculae & Co s-au aliat împotriva Stelei și campionatele au început sa se câștige in culise

Poate isi mai aduc aminte haterii cum datorita punctajului obtinut, in principal de fcsb (fosta Fotbal Club Steaua Bucuresti), urmasii KVSC-ului, Otelarii Galateni si Unirea Baraganul au jucat direct in Grupele Champions League! Deh, recunostinta e calitate rara ! -:)

vasglo
vasglo  •  21 Iulie 2021, 08:42

Sumudica devine tot mai penibil. Cica a spart sticle la pauza in vestiar ca sa-si motiveze jucatorii, dar, vorba lui Duckadam, i-a "motivat" pe portarul si fundasul alorlalti, care le-a facut cadou doua goluri franarilor de la KVSC..

orlick
orlick  •  21 Iulie 2021, 08:38
Postat de fairplayromania pe 20 Iulie 2021, 22:18

Echipele din Romanănia au ajuns mici, asta e nivelul. E normal sa avem probleme cu echipe mici. Din 2003 cădem si iar cădem. Daca Macedonia de Nord cu brînză si Armenia ne bat, e normal sa tremuram ptr o victorie cu Gibraltar. Din 2003 cadem si iar cadem......coincide cu mare războinic al lumii .... O sa iesim pe strazi sa sărbatorim o victorie impotriva Maltei....

patratel2019
patratel2019  •  21 Iulie 2021, 08:36
Postat de cirus11 pe 20 Iulie 2021, 22:19

Dar "trezirea" de la pauza nu a functionat... da, au controlat repriza a 2-a dar au dat un gol pe o gafa de portar si inca unul pe ceva inimaginabil. Cate faze a facut pe bune CFR dupa pauza? Una la Deac??

Cu Hagi, greșești prietene! E un foarte bun antrenor!

dodo001
dodo001  •  21 Iulie 2021, 08:34
Postat de corectu pe 21 Iulie 2021, 07:25

Trebuie să recunoaștem că Lincoln este mult mai slabă decît Borac. Să ajungi să dai vina pe vânt,când nu ai marcat cu vântul avantaj,e o mare prostie.

Au marcat cu vântul avantaj, de doua ori chiar. Ce explicație e asta?

dodo001
dodo001  •  21 Iulie 2021, 08:31

E clar ca jucătorii au abordat meciul relaxat. Dacă fac la fel în retur e posibil la Lincoln sa detoneze bomba în Gruia precum Dudelange, care ne-au bătut atunci cu 3-2. Din acest punct de vedere e foarte bun un scor de 1-0, cu tot respectul fata de Șumi.

bombon
bombon  •  21 Iulie 2021, 08:23

CFR always the best! Nu mai stie lumea ce strambe sa bage cand joaca CFR, absolut penibil! Dar daca tot faceti atatea presupuneri si scenarii, v-ati intrebat cate echipe din Liga 1 ar fi castigat meciul de ieri?