INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » UNIREA URZICENI - RANGERS, MIERCURI, ORA 21:45, LIVE PE TVR 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Știri din fotbal internațional
Cine este Yasin Ayari, noul star al Suediei, și de ce nu a sărbătorit „dubla” marcată împotriva Tunisiei
0
Miroslav Klose, golgheterul Cupei Mondiale, a ales: „Prefer ca el să îmi bată recordul”
0
Graham Potter, încântat de tăvălugul suedez: „Fantastic! Am fi putut marca și mai multe goluri”
0
Van Dijk, critic: „Să primești un gol atât de târziu, și în urma unei faze fixe, nu este deloc plăcut”
0
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
3
De ce nu l-a anunțat Adrian Veștea pe Ilie Bolojan că urmează să fie ...
Libertatea
„Cușca” anti-drone ridicată de Rusia peste o uzină strategică nu a făcut ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
Traian Băsescu îl apără pe Nicușor Dan și atacă partidele, după desemnarea ...
Libertatea
Eu unul m-as bucura pentru tine si Dan Petrescu!In rest echipa Urziceni ma lasa rece! Nu imi place echipa Urziceniului si nici o alta echipa din Romania in afara de Steaua fara cioban!
Cateva milioane de stelisti o sa se bucure pentru Dan Petrescu si MM Stoica. Tu sigur nu esti printre ei....Asa ca poti sa stai linistita in coltul tau si sa plangi si sa iti musti degetele de suparare.
niste hahalere
SUNTETI O ECHIPA DE DOI BANI CU CARE NU TINE NIMENI SI NU AVETI ALT VIITOR DECAT DESFINTAREA . o ECHIPA DE OCNASI FARA ARTISTI SI FARA PERSPECTIVE CAND SE VA TERMINA SACUL CU BANI MERCENARII A-SI VOR GASI ALT VACA DE MULS SI ASA MAI DEPARTE . aPROAPE NIMENI NU SE BUCURA PENTRU VOI
Se vor bucura in special paduckiosii raiyosi invidiosi ca ei doar viseaza si vor mai visa sa joace acolo,ei se tot pregatesc sa joace acolo de vre-o 10 ani incoace poate si mai bine...SUCCES UNIREA! si sper sincer sa va calificati in primavara,ar fi o performanta extraordinara ptr. voi...HAI UNIREA!
PROBABIL CA NICI MM NU ESTE USA DE BISERICA,DAR A DEMONSTRAT CA STIE CE INSEAMNA SA FI MANAGER IN FOTBAL. BRAVO MM SI SUCCES IN CONTINUARE.
Aditza iti doresc sa te doare mult si tare acolo.
eu unul nu draga mimi.e echipa romaneasca si nu as dori asa ceva, kiar daca ai un trecut stelist, dar asta nu are de-a face cu ceea ce faci tu la urziceni.
nu cre' ca dl. miemie stoica a zis-o p-aia cu 'dusmanii vrea sa nu calificam', el vorbeste mult dar nu are tendinta spre cliseu. aseara impreuna cu marele danut petrescu urlau din tribune mai ceva decit de pe banca technica, suspendarile de pe banca ar trebui sa fie mai specifice: daca nu pe banca, atunci in rindul 20!
TE INSELI MEME , TOATA ROMANIA ESTE ALATURI DE UNIREA SI DE TOATE CELELALTE ECHIPE DIN ROMANIA >>IN SPECIAL CEI DIN COMPLEXUL DINAMO > TOTI VOR CA FIECARE ECHIPA ROMANEASCA SA CASTIGE CAT MAI MULTE PUNCTE EUROPENE ( by raulterme )
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.