INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » FOŞTI COLEGI LA STEAUA ÎN 2005, CEI DOI AU AJUNS ACUM SĂ SE CERTE
Alte știri din fotbal
Anunțul lui Laszlo Dioszegi despre viitorul finanțării din Ungaria: „Vă spun ce le-am spus și jucătorilor”
0
Mijlocașul revelație din Superliga, propus de Ioan Ovidiu Sabău la națională: „Se vorbește prea puțin de el”
0
A luat titlul în Bănie, dar nu o vede favorită pe Craiova la câștigarea campionatului: „99% acolo merge trofeul”
0
U Cluj dă lovitura: „1,5 milioane de euro pentru Jovo Lukic!” » Clubul cu 16 titluri îl vrea pe golgeterul Superligii
3
Știri din fotbal internațional
UEFA sparge banca: 40% mai mulți bani cluburilor! » Încă un miliard de la sponsori + Schimbare istorică în 2027
0
Riscă o suspendare drastică pentru declarațiile făcute după Atletico - Barcelona
0
Veste tristă înaintea returului cu Bayern: s-a stins „Zidul” din echipa stelară a lui Real Madrid
0
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor: echipe probabile + cote
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Cum afectează mersul greșit întregul corp: „Peste jumătate din populație nu ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
MI.MI. STOICA SE DECLARA INGINER IN INSTALATII SANITARE. PROBABIL CA NEPROFESAND ARE NOSTALGII CARE SI LE SATISFACE PRIN COMPORTAMENT DE "CACAO". M. LACATUS NU TREBUIE SA FIE SUPARAT PE EL. FARISEUL NUMAI STIE CE SA FACA, CE SA DECLARE, CA SA INTRE IN GRATIILE LUI GHE. BECALI. DE, NARAVUL DE PUPINCURIST NU ARE LECUIRE.
ssinguru care are dreptate e ultras 15,restu sa moara de ciuda.adika dinamovisti,rapidistii,etc.ca noi vom fii in champ.league,si ei se uita la noi si zik k danciulescu si borcea lasatine sa ne pregatim d c.l.,si anu asta sigur mergem in c.l.,zice danciulescu,pregatitiva sa aplaudati si anu asta si la anu p steaua,nuibai ca pierde tot,dar voi nici makar nu stiti c e aia,voi doar sperati.asa ca,nu mai huliti si strigati pana nu canta imnu c.l.si in groapa!ca p pct. lu steaua sau dus si cfr in CL
galata ca galata dar stati ca vine argesu diseara in ghencea si-o sa va bata de va suna apa in cap.oricum succes steaua in returul cu galata deoarece joaca pt tara!
Nu inteleg de ce mai sta Lacatus ca antrenor. Nu are nici o treaba, cu echipa pe care o are acum ar fi trebuit sa faca rezultate bune. Din pacate jocul echipei e dezorganizat, nu exista nici un fel de dubiu.
Eu as zice sa-l lasati pe Lacatus in pace, nu are nevoie de tensiuni la echipa in perioada asta si in afara se asta, el este singurul care raspunde de rezultatele echipei. Pe de alta parte, MM Stoica nu a gresit cu nimic, el doar a raspuns unor intrebari ale ziaristilor ! Bafta Steaua in retur !
Eu nu inteleg cum poate Lacatus sa-l certe pe MM pentru ca a vorbit cu presa. Din ce stiu eu, suntem intr-o tara democratica in care oricine are voie sa spuna ca Galatasaray e echipa mica, mare, rotunda, albastra etc. Reactia lui Lacatus ma dezamageste, el ar trebui sa se ocupe mai mult de jocul echipei si sa lase declaratiile. Oricum, la 2-2, totul se joaca asa ca Lacatus ar avea la ce lucra zilele astea. Take a chill pill, Laca !
Laca dupa ce ca esti o parodie de antrenor mai ai curaj sa vorbesti despre cineva care a facut ceva pt. Steaua....asa cum tu ai fost un jucator imens pt. Steaua asa a fost si el un manager cel putin bun pt. Steaua. Ca antrenor esti un mare ZERO!
lasatil pe lacatus sa faca c crede pt. k el raspunde de calificare , nici balint nici ienei ,nimeni . fortzza STEAUA ! FORTZZA lacatus !!!
mai are rost sa ne aducem aminte de jocul lui radoi pe linia de fund in meciuri importante?!..vezi BORO, DINAMO, ROSENBORG, RAPID si acum GALATA...
GALATA NU A SCAZUT JOCUL CA A INTRAT RADOI LA MIJLOC, CI PT CA AU CAZUT FIZIC. RADOI E PANARAMA PE LINIA DE FUND, IAR LA MIJLOC SE DESCURCA PT CA NU ARE SARCINI.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.