Comentarii (16)
balotelli
balotelli  •  05 Mai 2022, 07:19
Postat de balotelli pe 05 Mai 2022, 07:07

Mi-aduc aminte de șutul ăla al lui Rădoi - în prelungirile de la Boro, imediat după golul de 4-2 al lui Maccarone. A tras fix în mâna unui fundaș englez. Ľuboš Micheľ putea să dea penalty și, cum spui, Steaua era în finală. Acolo n-a fost doar ghinion.

*șutul lui Dică, adică. Rădoi a fost cu lovitura liberă de după. Șutul blocat cu mâna a fost al lui Dică.

balotelli
balotelli  •  05 Mai 2022, 07:07
Postat de garfiledjon pe 05 Mai 2022, 01:41

acolo am si avut ghinion,la boro ma refer,daca dadea dica gol din lovitura aia libera,se facea 3-4 si eram noi calificati. dar aici city efectiv nu a avut nicio sansa in ultimele 30 de minute jucate din dubla asta.

chinese_democracy
chinese_democracy  •  05 Mai 2022, 05:56

meme, acest pacalici al lui jiji, declara declaratii declaratoare. Asta cand nu bate suporteri.

paolo13
paolo13  •  05 Mai 2022, 05:28

Vai de mama voastra de tuicari!

dobrin
dobrin  •  05 Mai 2022, 04:07

Citez: Răsturnarea de scor izbutită de madrileni - a câta în acest sezon de UCL? - l-a „activat” pe oficialul celor de la FCSB, „consumator” recunoscut... Comentariu: Autorul acestui articol ne sugereaza ca Mihai Stoica este consumator si tocmai a fost activat, de unde deducem ca pana acum a fost pasiv.