Alte știri din fotbal
Cum explică Rapid pierderile de aproape 7 milioane de euro
0
Și Dinamo protestează, după modificările Legii 4: „Ridică o serie de probleme serioase”
0
A lăsat-o pe FCSB pentru Dinamo și dezvăluie secretul celor 2,01 metri înălțime: „Toți îmi spun «Wembanyama»”
0
Martor la leșinul lui Mircea Lucescu în cantonament: „A fost foarte nasol, nu știam cum să reacționez”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit, curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
0
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:))))))))))) ***, am trait in Cluj-Napoca 15 ani, am casa (nu apt.) acolo :))))) Vai de tine :))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Decat 0-5, umiliti de dinamovisti, mai bine asa! Ati trecut de Plzen, echipa batuta de Petrolul si Astra si acum "va imbatati cu apa rece"! Si Craiova, si Dinamo s au comportat onorabil, jucand cu echipe cu bugete de 100 de ori mai mari!
Se pare ca n-ai inteles, sau te faci ca nu intelegi. Omul incearca sa spuna ca din cauza personajelor precum infectia asta, rezulta un curent de antipatie fata de clubul ciobanului.
În 1948 s-a înfiintat ceva, care ne aduce bucurii. Norocul nostru că s-a înfiintat Dinamo. Da, are galerie si îi felicit pe suporteri. Ei fac siretlicuri cu noi, scriu «Doar Dinamo Bucuresti». Acum este doar Steaua. Bine că există Dinamo, ca să prelungească bucuria noastră.
Amice, ne doare la basca de coregrafii, astea sunt pentru copii mici! Ne intereseaza performantele in cupele europene si banii care vin de acolo; in rest, va lasam pe voi sa faceti spectacol in tribune, noi facem pe teren!
Ce-i drept aici ai zis-o bine...
:)))) :)))) :))))))
Ai vazut Clujul in poze prostalau din tandarei.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.