Alte știri din fotbal
Tudorel Stoica și Ladislau Boloni, copleșiți de emoții în Ghencea: „O să închei cu cuvintele astea”
0
Daniel Oprița, anunț de impact după eșecul cu Sepsi: „Contractele jucătorilor și staff-ului se termină!”
0
Intrare oribilă în Steaua - Sepsi: Cosmin Matei a fost făcut KO
0
Mărturia de suflet a pilotului care a dus Steaua la Sevilla: „A trebuit să-l chem pe Duckadam în cabină” + Emoții la aterizarea de la București
0
Știri din fotbal internațional
Manșa retur din semifinalele Conference League » Andrei Rațiu este titular
0
Aston Villa - Nottingham Forest și Freiburg - Braga, returul semifinalelor Europa League » Echipele de start + cote
0
Cel mai tânăr antrenor din Premier League a semnat! Clubul i-a blocat plecarea după interesul uriaș din Germania
0
Donald Trump a reacționat la prețurile biletelor la Cupa Mondială: „Nici eu nu aș plăti”
0
Lifestyle
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
1
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
2
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Regulile pentru voucherele de vacanță în 2026: salariații nu trebuie să mai ...
Libertatea
Lideri religioși avertizați să „se pregătească” pentru dezvăluiri despre ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Doi români, profesori de matematică, și-au depus candidatura pentru ...
Libertatea
În loc să stea "pe respingere", Messi a ales să se tăvăleascå in mocirlă. Asta i-a provocat un dezgust irepresibil dlui Stoica, manager la FCFCSN și l-a indemnat la un comentariu bine simțit. Cred că asta va trage cortina peste cariera mediocră a mercenarului de la PSG.
Numai "destepti" comenteaza pe aici ... MM are dreptate ! Unul dintre cei mai mari jucatori ai zilelor noastre nu poate sa faca asa ceva - in loc sa stea pe respingere pentru un eventual contraatac !
Bravo Messi, a fost o decizie logica sa se aseze acolo, fiind cel mai scund jucator din echipa. El da dovada de caracter prin faptul ca nu pretinde numarul 10 si nu se da la o parte de a face munca de jos. Ce face Messi nu e umilinta, ci demnitate si respect pentru echipa si colegi.
Faptul că expertul Meme consideră umilință a te pune în slujba echipei... explica umilințele suferite de echipa lui de atâția ani!
Fostul pușcăriaș care a lovit un suporter nu pricepe ca părerea lui nu contează!
Am vorbot azi cu Messi si a zis ca dupa ce a citit ce a postat MM nu a mai dormit toata noaptea si chiar a plans .
ce le place unora sa se bage in seama. mm a auzit de messi dar messi nu a auzit de mm si nici nu o sa auda vreodata. cam asta e diferenta.
Tacerea e de aur ! Dar cand nu mai e loc in cutia de carton...
Rau a ajuns Messi. Mai bine rămânea la Barcelona pe 10 milioane de euro salariul. Oricum nu înțeleg nici prostia asta sa te pui pe jos in spatele zidului. Cate goluri s au marcat pe sub zid? Nu știu cine a inventat prostia asta și toți au copiato.
Cine vorbeste de umilita?cutia de carton?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.